Fitness motivace, 5 tipů jak to nevzdat!

Fitness motivace, 5 tipů jak to nevzdat!

Dáváte si předsevzetí, která bohužel již v polovině prvního měsíce nejste schopni dodržet? Je škoda vzdát to s pocitem, že fitness není pro vás to pravé, že na to nemáte, abyste dokázali, co jste si sami předsevzali.
Jestliže se vám sportovní boty zavazují čím dál hůře, nastal ten správný čas, znovu oživit zápal do tréninku a jednou pro vždy to nevzdat. Máme pro vás 5 tipů, které by vám mohly pomoct obnovit vaši chuť do cvičení.

1. Obnovte svou fitness motivaci

Zkuste si znovu připomenout důvody, které vás přiměly ke změně vašeho životního stylu. Možná chcete zhubnout, vidět prorýsované svaly na svém těle, mít více energie, v létě vypadat skvěle nebo jenom prostě být zdraví. Stále chcete tohoto cíle dosáhnout? Tak se do toho jednoduše pusťte, síla motivace ve vás stále dříme.

Zkoušeli jste kruhový trénink? http://chcemejistzdrave.cz/pohyb/trenerka-radi-kruhovy-trenink/

2. Cvičte navzdory všemu

Nemusíte  mít vždy tu správnou chuť ze sebe vydat maximum. Je dobré přijmout tento fakt a tak jako tak jít do toho. Ten správný adrenalin se dostaví již po několika minutách vašeho úsilí.  V opačném případě si buďte jisti, že skvělý pocit překonání sama sebe se dostaví ihned po cvičení.

Cvičte venku! http://chcemejistzdrave.cz/pohyb/cvicit-s-vlastni-vahou-usetrite-za-fitko/

workout

3. Z nutnosti zvyk

Berte tento fakt jako trénink své vůle. Motivaci si tím natrénujete. Myslete na to, jak bude časem snazší vklouznout do vašeho oblíbeného sportovního oblečeni v kterýkoli cvičební den. Touto cestou si vytvoříte  ze svého předsevzetí zakořeněný zvyk.

Cvičení je zábava: http://chcemejistzdrave.cz/pohyb/zasobnik-cviku-pro-efektivni-cviceni-doma/

4. Cílený cvičební plán

To je podstata celého problému. Mnoho lidí začne s elánem cvičit, nakoupí si fitness DVD, začne chodit do fitka bez cíleného plánu, čeho chtějí dosáhnout. Není divu, že po čase se může vytratit smysl veškerého snažení. Je dobré oslovit instruktora ve vašem oblíbeném fitku. Ochotně vám pomůže vytvořit progresivní, vám na tělo vypracovaný cvičební  plán, který vás dovede ke splnění vašich představ. Vaše cesta nemusí být zbytečně dlouhá.

 

primary_landing_personal_training
5. Jděte do toho naplno

Přijměte fakt, že jste se rozhodli cvičit a motivace se stane vašim stínem. Po několika týdnech cvičení, ať s motivaci či bez ní, zjistíte, že vaše závislost na vyplavování endorfinu vám nedovolí přestat. Benefit k tomu – vaše SUPER FORMA v létě!

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 28.05.2019 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio