Jídlo, díky kterému budete spalovat tuk na břiše

Jídlo, díky kterému budete spalovat tuk na břiše

Pokud se snažíte shodit tuk právě na břiše, nezapomeňte do svého jídelníčku zařadit mandle, vejce, fazole, špenát, vlašské ořechy nebo třeba třešně.

Mandle

Tato potravina je bohatá na zdravé tuky, které dokážou zlepšit váš cholesterolový profil, zatímco zásobuje vaše tělo vlákninou, která vás dokáže zasytit. Mononenasycené tuky v mandlích navíc dokáží snížit vaše BMI se speciálním účinkem na váš špíček na bříšku.

Vejce

5708631471_06fed03518_o-1500x1125

Vejce jsou jedním z nejzákladnějších potravin v dietě. Jsou bohaté na bílkoviny a zároveň obsahují malé množství kalorií, což z nich dělá velice sytou a metabolismus stimulující surovinu bez toho, aniž by vám přidali větší množství kalorií do vašeho jídelníčku.

Špenát

Konzumace špenátu pomáhá zvyšovat hladinu leptinu, což je hormon nasycení, který nás chrání před přesycením a nebo naopak před nechtěnými svačinkami mezi naplánovanými jídly. Navíc obsahuje důležitou vlákninu, která je pro správnou dietu také nepostradatelná. Tyto skvělé vlastnosti jsou doplněny přítomností tylakoidů, které také snižují pocit hladu bez navýšení kalorického příjmu.

Fazole

20160901-baked-beans-vicky-wasik-11-1500x1125

Kromě minerálů, které pomáhají výrazně snížit špatný cholesterol, obsahuje také velké množství vlákniny s jejími skvělými vlastnostmi pro náš organismus.

Vlašské ořechy

Velké množství problémů s obezitou může pocházet ze špatného výběru jídel – z konzumace nevhodných typů tuků, jako jsou nasycené tuky. Vlašské ořechy jsou bohatým zdrojem mononenasycených a polynenasycených tuků, které vybalancují váš cholesterol do správného poměru a zvýší rychlost vašeho metabolismu.

Třešně

_power_fruit_cherry

Je dokázáno, že třešně snižují zánětlivé procesy v organismu včetně cév a tepen, které vedou ke zvýšenému ukládání tuků a cholesterolu. Také pomáhají zlepšovat cirkulaci krve a nastartují váš metabolismus tak, že pálí kalorie ještě nějakou dobu po jejich konzumaci.

Autor: Lucie Kovandová | Rubrika: Jídlo Tipy | Přidáno: 26.10.2019 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio