Není sardinka jako sardinka!:)

Není sardinka jako sardinka!:)

Už dříve jsme na našem webu psali o těchto skvělých, nakládaných rybičkách z portugalska. Teď jsme měli možnost je ochutnat a přinášíme vám naší recenzi!:)

Abych pravdu řekl, nikdy jsem nebyl milovníkem sardinek, jejich chuť na mě nijak nezapůsobila a tak jsem využíval maximálně sardinkovou pastu k přípravě různých receptů ale rybičky samotné jsem nevyhledával. Když naše spolupráce s e-shopem – www.rybickovna.cz začínala, byl jsem opravdu zvědavý, zda jejich produkt dokáže změnit můj pohled na věc.

První a velice zásadní rozdíl jsem poznal hned na začátku, tyto rybičky jsou nakládané do kvalitního 100 % olivového oleje což tyto rybičky posouvá na úplně jiný rozměr.

Na e-shopu www.rybickovna.cz najdete hned několik druhů těchto rybiček.

Já osobně jsem začal tím základním a tím jsou sardinky naložené v klasickém olivovém oleji. Už na první pohled je vidět, že kusy rybiček jsou opravdu veliké a obsahují spoustu masa. Chuť je skvěle vyvážená, nejsou přesolené ale ani nejsou nevýrazné, skvěle se hodí např. k zeleninovému salátu, vznikne tak úžasná, rychlá a zdravá večeře.

Dále jsem tedy vyzkoušel sardinky naložené v pikantním olivovém oleji, kde jsou rybičky naložené spolu s chilli papričkou, mrkví, okurkou, bobkovým listem, černým pepřem, hřebíčkem a trochou soli, ta kombinace chutí Vás naprosto překvapí, suroviny se skvěle doplňují a proto se tyto rybičky dají jíst v pohodě samostatně bez nutnosti přílohy. Ideální zdravé občerstvení např. ke sklence bílého suchého vína!:)

Další zajímavou variantou jsou rybičky nakládané v rajčatové omáčce, opět jsou tu dvě varianty, jedna nepálivá, kde jsou rybičky naloženy v rajčatové omáčce tajné receptury a také varianta pálivá kde jsou rybičky naloženy v rajčatové omáčce spolu s chilli, mrkví, okurkou, bobkovým listem, pepřem, hřebíčkem a trochou soli. Kombinace rajčatové omáčky a sardinek je zkrátka okouzlující, vyváženost chutí dělá z těchto sardinek opravdu zdravou lahůdku!:)

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Jídlo Tipy | Přidáno: 12.01.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio