Rady pro úspěšné hubnutí

Rady pro úspěšné hubnutí

Chtěla bys zhubnout, ale nevíš, jak na to? Připravili jsme si pro tebe článek s těmi nejlepšími tipy, jak shazovat kila rychle a snadno. Vyzkoušej je a uvidíš!

1. Cvičení pro krásnou postavu

Pojď si pro super formu, cvič doma online s VIP Programem na Ladylab.cz. Najdeš tam stovky cvičebních videí, takže si můžeš zamakat podle profesionálních trenérek z pohodlí obýváku. Žádné dojíždění – ušetříš čas i peníze. Trenérky ti ukážou správnou techniku cviků a v průběhu cvičení tě budou motivovat, aby tě to bavilo a nepřestávala jsi.

jak-zhubnout-ladylab

Pro ty nejlepší výsledky je nejvhodnější kombinovat kardio a cviky na posílení těla. Mezi kardio cvičení patří například kickboxing, zumba, taneční lekce a různé spalovačky… To vše je součástí VIP Programu.

Najdeš tam ale i cviky a výzvy pro sexy bříško, pevné nohy a zadeček, ale i nejefektivnější cvičení na vrchní část těla… protože povislé paže nejsou zrovna v módě!

Kardio ti pomůže spálit maximum kalorií, při cvičení pak tělo zpevníš. Nechtěj pouze hubené tělo, chtěj pevné, štíhlé a zdravé tělo. Zařaď cvičení 4krát týdně a brzy na sobě uvidíš výsledky. 

2. Žij aktivní život

Cvičení 45 minut až 1 hodinu denně je super, ale co ty zbylé hodiny během dne? Neproseď většinu života na zadku, začni se hýbat. On se ten pohyb během dne nasčítá a ty tak budeš mít obrovský výdej energie a začneš hubnout.

cviceni-online-ladylab

Jak zařadit do života více pohybu? Tady jsou naše tipy: 

- Začni jezdit na kole (třeba do práce).

- Choď všude pěšky (na nákup, na úřady, do restaurace…).

- I uklízením spálíš spoustu kalorií.

- Taková práce na zahradě umí být pořádná makačka.

- Lítání za dítětem nebo venčení psa se také počítá jako aktivní život.

- Ber to vždy po schodech, nejezdi výtahem.

- Začni chodit na procházky a objevovat krásy přírody.

3. Doplňky stravy na hubnutí

Abys nastartovala metabolismus a podpořila hubnutí, dopomoct si můžeš doplňky stravy. FAT KILLER je nejprodávanější spalovač tuků pro ženy. Pomůže ti spalovat kalorie jako o závod, abys viděla výsledky co nejrychleji. Spaluj tuky i v noci s nočním spalovačem NIGHT BURNER. Tohle kombo je to nejlepší na hubnutí.

spalovac-fat-killer-ladylab

4. Správně nastavený jídelníček

Řekni STOP drastickým dietám, vsaď na zdravý životní styl. Možná, že během diety shodíš dost kil, ale jakmile začneš jíst zase normálně, nastane jojo efekt. Je tak pravděpodobné, že zhubneš 5 kg, ale přibereš pak dalších 10 kg – a to rozhodně nechceš.

V jídelníčku nevynechávej žádnou z makroživin. Důležité jsou jak komplexní sacharidy s vlákninou, tak zdravé tuky a bílkoviny. Nezapomeň přidávat ke každému jídlu také zeleninu. Zelenina je super, protože má nízkou kalorickou hodnotu na velký objem… Proto tě příjemné zasytí, aniž bys přijala do svého těla hodně kalorií.

Naopak redukovat bys z jídelníčku měla extrémně průmyslově zpracované potraviny, polotovary, instantní jídla, sladkosti plné jednoduchých cukrů, fast food a alkohol.

online-cviceni-ladylab

5. Hubnutí je komplexní proces

Hubnutí to není jen strava nebo jen cvičení… Jedná se o souhru několika faktorů. Abys účinně redukovala tuk, měla bys mít správně nastavený jídelníček, dostatečně a pravidelně se hýbat, kvalitně spát alespoň 8 hodin, dopřávat tělu regeneraci po cvičení a zaměřit se na duševní hygienu, protože stres umí být velkou překážkou v hubnutí.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Jídlo | Přidáno: 04.08.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio