3 tipy, jak se dostat konečně do formy!

3 tipy, jak se dostat konečně do formy!

Jako každý rok doufáte, že tento rok se za sebe nebudete na pláži stydět. Jak to ale udělat? Jak zhubnout? Někdy začnete moc brzy, ideální forma se dostaví v květnu a v červenci už je zase pryč (moje několikanásobná zkušenost). A na druhou stranu někdy začnete moc pozdě a forma se díky letnímu dovolenkovému režimu ani nedostaví.

Ideální čas je právě teď. Zkuste změnit přístup k hubnutí, nenastavujte si neudržitelné diety, změňte život jednou pro vždy a nesmyslné nefungující diety už nebudou třeba. Naše redakce přináší
3 tipy, které vám zcela určitě pomohou za vysněnou postavou.

1. Tip

Nepodceňujte přísun bílkovin! Každý při hubnutí myslí jen na to, aby nepřekročil příjem 1 g tuku denně. To je ale úplná blbost. Při hubnutí jsou důležité bílkoviny! Bílkoviny podporují hubnutí. Proč? „Ze všech živin mají totiž právě bílkoviny největší sytící schopnost, což je pro hubnutí důležité. Při hubnutí by totiž tělo nemělo nikdy mít pocit, že hladoví!  

Většina lidí se vymlouvá, že dostatek bílkovin do těla nedostane – nejedí maso, sýr jim nechutná a v ničem jiném podle nich bílkoviny nenajdou. Přesně pro lidi, kteří se nechtějí ládovat hromady surovin, aby nahnali množství alespoň 1 g bílkovin na 1 kg tělesné váhy, je tu proteinový nápoj! Jedny z nejkvalitnějších proteinů na českém trhu, seženete na www.zelenyshop.cz . Jedná se o značku Purition. Do hledáčku jsme si vzali protein s čokoládovou příchutí. Tento protein je doslova nabitý všemi zdravými látkami. Konkrétně obsahuje: syrovátkové bílkoviny, lněné semínko, slunečnicová zrna, mandle, kokos, kakao (6 %), chia semínka, dýňová semínka, sezamová semínka, kvasnice, Psyllium (slupka), jablečný pektin, sladidlo – stévie. 

Stačí si přečíst složení a je jasné, že se jedná o kvalitu. Jako přidaná hodnota je skvělá, plná chuť, která vás jen tak neomrzí! Objednat můžete zde: www.zelenyshop.cz

2. Tip

Síla motivace. Zkuste si znovu připomenout důvody, které vás přiměly ke změně vašeho životního stylu. Možná chcete zhubnout, vidět prorýsované svaly na svém těle, mít více energie, v létě vypadat skvěle nebo jenom prostě být zdraví. Stále chcete tohoto cíle dosáhnout? Tak se do toho jednoduše pusťte, síla motivace ve vás stále dříme!

3. Tip

Intenzivní trénink na celé tělo! Na trénink nemám čas, po práci už musím za dětma, nechce se mi platit fitko. Jaké další výmluvy máte? Na to, aby jste efektivně zhubli, vám bohatě stačí 30 minut denně! Jako skvělý příklad jsou cvičící videa s Jillian Michaels. Určitě jste o ní už slyšeli a pokud ne, níže přikládám skvělé 30 minutové video, při kterém dostanete do těla! Já jako muž, jsem po 30 denní výzvě nemohl tak 2 roky chodit:)

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 18.07.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio