7 aplikací do mobilu, které vám pomohou s hubnutím!

7 aplikací do mobilu, které vám pomohou s hubnutím!

Všichni máme dnes většinou chytré telefony, které umí spoustu věcí. Tak proč je nevyužít i na naší cestě za vysněnou postavou? Pojďme se podívat na 7 aplikací, které vám pomohou!

Body24

Tuto appku by měl mít v mobilu každý, kdo to myslí s hubnutím vážně. Po zadání vašich údajů vygeneruje jídelníček, podle kterého se můžete stravovat – recepty jsou jednoduché a z běžně dostupných surovin. Navíc aplikace obsahuje i hlídač pitného režimu a krokoměr. To hlavní ale je, že podle desítek recenzí jejich uživatelů na rozdíl od jiných řešení opravdu funguje. Stáhnout ji můžete na tomto odkazu

Daily Workouts

Tato aplikace nabízí přímo cvičící videa! Pokud vám dochází nápady na cvičení a to pro vás tak začíná být stereotypní, stáhněte si tuto „appku“ do telefonu a vybírejte z videí s posilováním břicha, nohou i zadečku, rukou, ale také aerobické cvičení!

NutriAtlas

Tentokrát aplikace, která vám pomůže se stravováním! Její databáze obsahuje přes 14 000 potravin s fotografií, informací o složení a nutriční informace. Navíc obsahuje sekci s „éčkami“, kdy si naleznete jaké éčko co znamená zda je zdraví škodlivé.

Lose It!

Appka, do které vyplníte údaje o sobě (výška, váha, věk, apod.). Sama vám vypočítá, jaký by měl být váš denní příjem kalorií. Do této aplikace následně vyplňujete, co jste snědli a jakou pohybovou aktivitu ten den dělali a uvidíte, kolik energie ještě můžete doplnit jídlem! Je jednoduchá, rychlá a zábavná.

woman with fruits, vegetables and smartphone

Nike Run

Tato aplikace vám pomocí akcelerometru a GPS sama změří vaši rychlost i čas při běhání. Aplikace vám zaznamenává historii všech vašich výběhů včetně map s trasami, takže můžete snadno sledovat vaše zlepšování!

Steplog

Krokoměr v mobilu! Jednoduše zadáte, kolik kroků denně byste rádi udělali a aplikace je již počítá za vás – a to včetně spálených kalorií!

Kalorické tabulky

Ne nadarmo je tato aplikace nejznámější. Do této aplikace zaznamenáváte potraviny, které jste ten den spořádali a zároveň sportovní aktivitu. Denně tak uvidíte graf, který vám ukáže, zda jste více energie vydali nebo přijali. Potraviny v aplikaci jsou z České a Slovenské republiky, takže se nemusíte bát, že tam tu svou nenajdete!

PumpUp

PumpUp bude od teď váš osobní trenér. Zadejte své údaje i váš cíl a aplikace vám sama navrhne cvičení pro vás!

Autor: Lucie Kovandová | Rubrika: Tipy | Přidáno: 15.08.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio