Horkovzdušná fritéza: novoroční revoluce ve vaší kuchyni!

Horkovzdušná fritéza: novoroční revoluce ve vaší kuchyni!

Nový rok, nový začátek, nová předsevzetí … a co víc? Nové chutě, které přináší zdravé „smažení“ bez výčitek! Zapomeňte na olejové lázně a přivítejte svého nového kuchyňského hrdinu – horkovzdušnou fritézu!

Proč si zamilovat horkovzdušnou fritézu?

Za prvé, je to váš nový kamarád v boji s kaloriemi. Horkovzdušná fritéza přináší to nejlepší z obou světů – křupavost a zlatavost, kterou máme u smažených pokrmů tak rádi, ale bez toho, abychom se museli utápět ve vlnách tuku. Stačí jen lžička oleje, nebo i úplně bez něj, a voilà! Vaše hranolky, kuřecí kousky či zeleninové placičky budou mít dokonalou texturu s minimem tuku.

Jak horkovzdušná fritéza pracuje?

Je to kouzlo moderní technologie! Horkovzdušná fritéza využívá místo oleje cirkulaci horkého vzduchu. Výsledkem jsou chutné, křupavé a rovnoměrně propečené pochoutky s menším množstvím kalorií, cholesterolu a tuku. A to vše bez nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji.

Předsevzetí do nového roku

Pokud jste si letos slíbili žít zdravěji, horkovzdušná fritéza je vaše jistota. Už se nemusíte vyhýbat smaženým dobrotám – nyní si je můžete dopřát s čistým svědomím. A co víc? Ušetříte spoustu času v kuchyni, protože horkovzdušná fritéza je rychlá a snadno se čistí.

Zdravé „smažení“

S horkovzdušnou fritézou přichází nová éra kulinářského umění, kde chuť a zdravý životní styl jdou ruku v ruce. Ať už jste fanoušek klasických receptů nebo máte chuť experimentovat s novými pokrmy, vaše fritéza je připravena na jakoukoli výzvu.

Tak co říkáte, připojíte se k revoluci v kuchyni a uděláte z horkovzdušné fritézy svého společníka pro zdravější a šťastnější rok? 

image2-2

Začněte nový rok bez výčitek

Připravte se na vzrušující kulinářskou revoluci, která vám přinese křupavé požitky bez výčitek! Horkovzdušná fritéza je totiž mistr v oblasti zdravého „smažení“, a to bez kapky oleje!

Představte si to: křupavé hranolky, šťavnaté kuřecí kousky, dokonce i zlatavé kousky zeleniny, všechno toto můžete mít s minimem tuku a maximální chutí. Jak je to možné? Horkovzdušná fritéza pracuje na principu cirkulace horkého vzduchu, který obklopuje vaše oblíbené pochoutky ze všech stran, a tím jim propůjčuje tu božskou křupavost, aniž byste museli sahat po oleji.

Není to jen o nižším příjmu tuků. Tím, že se vyhnete tradičnímu smažení v oleji, snižujete i množství škodlivých látek, jako jsou trans-tuky a acrylamid, které mohou vznikat při vysokoteplotním smažení. To z horkovzdušné fritézy dělá kuchařského hrdinu ve vašem zdravějším životním stylu.

Ale nebojte se, že byste o něco přišli! Chutě se rozvinou, aroma se rozleze a výsledkem bude tak uspokojivý křup, že se budete divit, jak jste mohli žít bez tohoto kuchyňského zázraku. Ať už jste milovník masíčka nebo zeleniny, fanoušek sladkého či slaného, horkovzdušná fritéza vás nezklame.

image3-3

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 08.02.2024 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio