Jak efektivně podpořit imunitu a nakopnout metabolismus

Jak efektivně podpořit imunitu a nakopnout metabolismus

Jste věčně unavení, bez energie a se špatnou náladou? Často za to může nedostatek vitamínů či minerálů, bez kterých tělo funguje jen na nouzový režim. Takový stav může lehce ovlivnit váš soukromý i pracovní život. Jak ale doplnit ty správné vitamíny a minerály? Kvalita dnešních dovážených potravin je bohužel silně nedostačující a z běžného jídla tedy těžko dokážeme udržet dostatečný příjem vitamínů a minerálů.

Jak ale poznat, co vám chybí? Co máte tedy doplnit? Nejlepší je sáhnout po „vitamínové formuli“, která se postará o komplexní doplnění všech potřebných vitamínů a minerálů.

Co taková „vitamínová formule“ dokáže?

1. Ochrání imunitu

Skvěle působí na metabolismus a silně podporuje imunitní systém. Doplňuje všechny potřebné vitamíny a minerály v těle

2. Podpoří sílu a vytrvalost

Pomáhá organismu zvládat zvýšenou fyzickou a psychickou zátěž. Normalizuje metabolismus a fyzickou kondici. Díky vitamínu B1 působí na nervový systém a proti únavě!

3. Antioxidační účinky

Podporuje oběhový systém, působí na správnou činnost srdce a přispívá ke stabilizaci krevního tlaku. Skvěle také působí na kůži a obnovu tkání. Účinně ničí škodlivé volné radikály a chrání tělo před poškozením negativními vlivy z okolí.

4. Ochrana proti stresu

Hořčík a vitamín B6 přispívají ke snížení míry únavy, vyčerpání a k podpoře psychiky. Vitamín B9 zase zase pozitivně působí na paměť a celkovou koncentraci.

5. Zdravější kůže, vlasy a nehty

Chrání zdraví a krásu našeho těla. Příznivě ovlivňuje vitalitu a podporuje přirozenou obranyschopnost. Regeneruje a vyživuje nehty, kůži, vlasy a sliznice.

Kde takovou vitamínovou formuli sehnat? Osobně vyzkoušenou máme tu od Vitelitu

Značka Vitelit vstoupila na trh Česka. Značka představuje kvalitní výživové doplňky s racionální kombinací minerálů a vitamínů, vhodné pro širokou škálu spotřebitelů.

d51b0001-c5b7-49cb-829d-127d350fa18e

Hlavním rysem mikronutrientů Vitelit oproti konkurenčním produktům je kompetentní poměr složek. V každé dávce je optimální množství vitamínů a minerálů, které jsou navzájem kombinovány a které jsou tělem účinně absorbovány. Přípravky Vitelit jsou založeny na systému Trinity: mikronutrienty jsou rozděleny do tří dávek, které je třeba brát v konkrétní denní dobu. V každé dávce jsou složky vybírány zvláštním způsobem: v ranní dávce je obsažen maximum prvků pro dodávání energie, v polední dávce jsou vitamíny a minerály pro udržení energie, večerní dávka obsahuje komplex látek, které zlepší kvalitu spánku. Není náhoda, že Vitelit je ve formě rozpustného prášku, člověk je tak nucen prášek rozpustit ve vodě a tím i nenásilně dodrží to, že vitamíny a minerály se mají zapít alespoň 150 – 200 ml tekutiny.

Další výhodou je speciální balení z pevné hliníkové fólie, které je jednorázové. Vyvarujete se tak zanášení vlhkosti a bakterií do velkých plastových nádob, kam denně šaháte pro dávku vitamínů.

IMG_2384

Přípravek Vitelit je navržen na 30 dní s trojnásobným příjmem nebo na 90 dní – s jediným denním příjmem.

Pro více informací doporučujeme navštívit jejich webovou stránku - https://vitelit.com

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 22.07.2020 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio