Kombucha: způsob, jak o sebe pečovat opravdu s chutí

Kombucha: způsob, jak o sebe pečovat opravdu s chutí

Stejně důležité jako jíst zdravě je i zdravě pít. I proto je stále oblíbenější kombucha, osvěžující nápoj ze 100% přírodních surovin bez zbytečné chemie a cukru. Dnes si představíme Loklok, kombuchu, kterou stále více lidí označuje za tu nejchutnější, co lze u nás koupit.
Kombucha není pouze další limonáda – je to opravdu živý nápoj plný probiotik. Kromě lahodné chuti vám budou odměnou i účinky, které si pochvalují mraky spokojených zákazníků. Skvěle totiž odlehčí plné břicho, povzbudí unavenou hlavu, posílí imunitu – a když je třeba, pomůže zahnat kocovinu. K tomu je veganská, raw, plná vitamínů B a u Lokloku navíc nepasterizovaná a plně nealko.

IMG_8949
Loklok je mladá česká firma, která vyrábí poctivou kombuchu spojením starobylé tradice a moderních metod. Díky 100% přírodním surovinám a pečlivému postupu má Loklok spoustu zdravotních benefitů a zároveň i návykově skvělou chuť. Hodí se na každodenní osvěžení i doplnění energie po sportu a skvěle doplní každou grilovačku. I u nás v redakci jsme měli možnost jej ochutnat – a balení Lokloků zmizelo skutečně bleskovou rychlostí.
Loklok je dostupný ve třech variantách: osvěžující Originál, lehký Zázvor a povzbuzující Yerba Maté. Všechny jsou dostupné v jednom praktickém ochutnávkovém balení na eshopu www.loklok.cz, nebo ve stále větším počtu kaváren, bister a restaurací. A aby pro vás bylo ochutnávání ještě příjemnější, připravili jsme pro naše čtenáře slevu 10 % na celý sortiment. Stačí před platbou zadat kód „ZDRAVE10“.
Objednejte si Loklok s rozvozem až domů a začněte o sebe pečovat s chutí.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 13.05.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio