Lahodné balení kolagenových peptidů

Lahodné balení kolagenových peptidů

V našem těle představuje kolagen jednu ze základních stavebních jednotek. S přibývajícím věkem však klesá naše schopnost jej štěpit. Náš organismus navíc kolagen pokaždé štěpí jinak a tělo s ním vždy jinak naloží. Tyto nedostatky řeší kolagenové peptidy. Ty se získávají štěpením kolagenu na malinkaté části, peptidy. Díky tomuto složitému procesu mají kolagenové peptidy mnohem vyšší účinnost než v případě kolagenu, jsou ve vodě rozpustné, dobře stravitelné a dokážou se dostat až přímo do buněk.

Na trhu je celá řada produktů, obsahujících kolagen, zaměřených zejména na kloubní výživu. Ale proč bychom museli bezpodmínečně polykat prášky či nápoje? Řada firem dnes kolagen zapojuje do zdravých funkčních snacků. Do svých „superpamlsků“ přidává kolagenové peptidy i česká značka Nupreme. Ta používá kvalitní kolagenové Peptidy typu I. Právě kolagen I. typu je v lidském těle zastoupen nejvíce, tvoří více než 90% organické hmoty vlasů, pleti, nehtů, kostí, šlach, zubů a kostí. V produktech Nupreme jako jsou pralinky Beauty Bons nebo Kolagenové tyčinky je navíc kolagen zabalen do voňavého, a hlavně lahodného obalu s nízkým obsahem cukru.

Typy kolagenu

Typ I je v lidském těle nejvíce zastoupený, nalezneme jej ve šlachách, pokožce, kostech, zubech …

Typ II je obsažen ve chrupavkách

Typ III je důležitý pro embryonální vývoj

Typ V tvoří stěny krevních cév

Denní příjem kolagenu pokryje již jedna tyčinka Nupreme denně. 

Kolagenová tyčinka Nupreme v sobě spojuje opravdu lahodnou chuť slaného karamelu s voňavou a chutnou čokoládou. Novinkou je zcela nová příchuť slaný karamel. Jedna tyčinka obsahuje 18 g proteinu, z toho 6 g tvoří špičkové peptidy kolagenu pro správný beauty efekt. Je navržena tak, aby byla každodenním občerstvením, které potěší chuťové pohárky, dodá energii a poskytne velkou škálu funkčních výhod. To vše při pouhých 2,5 g cukru v jedné tyčince. Kdo chce být ztracen, ať ochutná :-).

https://www.nustore.cz/supersnacks/

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 12.10.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio