Milujete kokos a výrobky z něj? Máme pro vás super tip!

Milujete kokos a výrobky z něj? Máme pro vás super tip!

Znáte ten pocit, kdy na internetu a v kuchařkách či časopisech vidíte spousty luxusních fotek a receptů, které obsahují suroviny, které při pondělním nákupu v supermarketu prostě neseženete.. a když už nějaký objevíte, zjistíte, že kvalita je nic moc. Přesně pro tento případ, je tu eshop pravebio.cz kde najdete ty nejlepší produkty v nejvyšší bio kvalitě. Konkrétně jsme se zaměřili na výrobky od značky Cocofina, jak už z názvu vyplývá, jedná se o značku výrobků z kokosu!:)

Kvalita těchto produktů Vás zaručeně dostane, kokosové chipsy jsou plné chuti a šťávy, kokosové mléko chutná jako kokosové mléko a kokosová voda bez přidaných sladidel Vás dokonale osvěží a dodá energii. Převážně se jedná o výrobky z indických královských kokosů a je to opravdu znát.

Jaké produkty jsme tedy zatím vyzkoušeli

2267_cocofina-bio-kokosove-chipsy-z-indickych-kralovskych-kokosu

Kokosové chipsy – skvělá alternativa za klasické brambůrky. Můžete je mlsat u filmu nebo si je dát jako malou svačinku. Tyto chipsy obdržely mezinárodní cenu GREAT TASTE.

Snímek obrazovky 2021-05-03 v 9.37.07

Kokosové mléko – Kokosové mléko je skvělá rostlinná náhražka klasického kravského mléka nejen pro vegany či alergiky na laktózu. Vyniká svou jemnou a lahodnou chutí.

Snímek obrazovky 2021-05-03 v 9.39.37

BIO Kokosová Amino omáčka – Kokosová amino omáčka představuje zdravou alternativu ke klasické sójové omáčce. Dodá nezaměnitelnou chuť umami všem vašim pokrmům. Vítěz soutěže Great Taste Awards.

Další produkty od této značky najdete na tomto odkaze. I my budeme v ochutnávání pokračovat a za nějaký čas se zase ozveme s nějakou další zkušeností!:)

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 03.05.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio