Paddleboarding - sport který baví každého

Paddleboarding – sport který baví každého

Paddleboarding je sport pro všechny. Ať už se chcete vydat na neobvyklé rande nebo zabavit celou rodinu, paddleboard je ta správná volba,

Hodí se na jezero, rybník, moře i řeku a je skvělou zábavou pro všechny milovníky vodních sportů a perfektní doplňkovou aktivitou pro aktivní sportovce.

Nafukovací paddleboardy MASTER jsou univerzální, využije je začátečník i zkušený jezdec. Zaručují skvělý poměr ceny a výkonu pro ty, kdo si chtěji tento sport vyzkoušet a užívat si pádlování na vodě.

DSC03453

Paddleboardy MASTER se díky své konstrukci a velikosti výborně hodí pro všechny věkové kategorie. Jejich deska o rozměru 300 x 78 x 15 cm unese až 115 kg a přitom je hmotnost paddle boardu jen 9,5 kg. Paddleboardy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů odolných vůči slané vodě a UV záření. Snadno je nafouknete, vyfouknete a sbalíte do praktické tašky. Protiskluzový nášlap z EVA pěny zaručí pevný postoj a stabilitu.

Disponují praktickým madlem pro snadné přenášení, mají vyztužené hrany a elastická lanka pro upevnění zavazadel. Díky tomu zůstanou vaše věci v suchu a pádlo, vám nikam neuplave, až si budete chtít chvíli posedět a kochat se výhledy z vodní hladiny.

Ve výbavě je 1 odnímatelná ploutev + 2 malé pevné přídavné ploutve pro větší stabilitu, nerezový kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka – leashe, který zaručí, že paddleboard vám nikam neuplave, když se náhodou stane, že spadnete. Součástí balení je taky praktická pumpa.

Paddleboardy MASTER jsou kvalitní a univerzální hračky do vody, se kterými so užijete zábavu, odpočinete si od práce a stresů a ještě k tomu posílíte celé tělo.

Dopřejte rodině trochu adrenalinu, dobrodružství a srandy a kupte si paddleboardy MASTER přímo od výrobce s dodáním zdarma.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 06.08.2020 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio