Prémiová rostlinná alternativa stravy, která pomáhá optimalizovat zdraví 

Prémiová rostlinná alternativa stravy, která pomáhá optimalizovat zdraví 

Receptů na zdraví je spousta. Dostatek pohybu, spánku, dodržování pitného režimu a rovnováha mezi tělem, myslí a duchem. Základním stavebním kamenem je ale zdravé stravování, pestrý vyvážený jídelníček a minimum kompromisů. Na vitamíny a minerální látky bohatá strava podporuje správné fungování imunitního systému, optimalizuje zdraví a pomáhá chránit před nepříznivými vnějšími vlivy. V dnešní uspěchané době se často odbudeme výživově nedostatečným a nezdravým jídlem. Pocit hladu je zažehnán, ale naše tělo není vůbec spokojené.

Proč zrovna H.E.A.L.

Ať už chcete podpořit imunitu, optimalizovat tělesnou váhu nebo se pouze cítit lépe, je třeba změnit stravovací návyky. Abychom začali zdravě jíst, to nemusíme dlouho plánovat, udělat něco pro sebe můžeme hned a platí zde pravidlo „čím dříve, tím lépe“. H.E.A.L. dokáže usnadnit přístup ke stravování i k životu.

H.E.A.L je 100% ORGANICKÉ JÍDLO, dokonale vyvážený zdroj živin, vitamínů, minerálů a probiotik v jedné dávce. Považuje se za plnohodnotné jídlo, nebo může sloužit jako podpora našeho organismu při zvýšené fyzické zátěži, nemoci či stresu.  Komplexní a ucelená dávka čerstvého ovoce, zeleniny, obilovin, rýže, semínek a ořechů v podobě jedné porce zajistí optimálního fungování organismu z dlouhodobého hlediska. Kombinace živin doplněná o prospěšné bylinky a koření, obohacená o laktobacily, pomáhá podpořit naši imunitu, obsahuje protizánětlivé složky a neutralizuje kyselé pH. Vedle toho, že H.E.A.L.obsahuje zdravé tuky, bílkoviny a sacharidy, najdeme v něm také řadu přírodních vitamínů a minerálů získaných z 32 druhů organických superpotravin.

Zapomeňme na fastfood!

Pod náporem povinností často nemáme dostatek času nebo energie si uvařit nebo cokoliv připravit. Vyžadujeme ale něco rychlého a zdravého do ruky a chceme mít jistotu, že tělo dostane vše, co potřebuje. H.E.A.L. je ideální variantou. Maximálně nahradí plnohodnotné jídlo – a ještě mnohem víc.

Složení H.E.A.L. je 100% organické, veganské, bezlepkové, bez laktózové, neobsahuje sóju, sladidla, aditiva ani zahušťovadla. Příprava je jednoduchá, stačí smíchat 2 vrchovaté odměrky prášku s vodou, důkladně protřepat a je hotovo. Prášek HEAL lze také přidat například do smoothie nebo do ovocného džusu.

Svým složením a formou nápoje je vhodný také i pro seniory, nebo jako optimální dávka živin při rekonvalescenci a dietě. HEAL je unikátní zdroj všech látek, které jsou potřebné k zajištění kvalitního fungování našeho těla i po psychické stránce.

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 16.03.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio