PŘÍRODNÍ VITAMÍNY PO CELÝ ROK? S NÁMI TO JDE

PŘÍRODNÍ VITAMÍNY PO CELÝ ROK? S NÁMI TO JDE

Pět porcí ovoce či zeleniny na den. Všichni bychom si měli tento zaručený recept na lepší zdraví dopřávat každý den. Naprosto bez výjimky by tohle pravidlo mělo platit především u dětí, u nichž je přísun vitamínů a vlákniny, které ovoce a zelenina obsahují, zcela zásadní pro jejich správný vývoj.

Jak ale zajistit, aby ovoce bylo opravdu chuťově dobré a obsahovalo dostatek vitamínů, hlavně v zimním období, kdy jsme všichni náchylnější k nachlazení a jiným respiračním onemocněním?

Jak rozumně uchovat ovoce, které má největší „nálož“ vitamínů v době plné zralosti, ale už by nepřežilo cestu na váš stůl?

Jednoduchým a efektním řešením jsou naše 100% džusy a pyré TROPICO

Našim hlavním pravidlem je: ovoce odnikud nedovážíme nedozrálé (jak se říká „podtržené“) a nenecháváme jej dozrát v umělých podmínkách – našim heslem je ČERSTVÉ A ZRALÉ.

Ovoce pro naše džusy trhají pěstitelé v Brazílii, Indii, ale i v Česku teprve, když je plně zralé. A v čem je tedy kouzlo našich džusů a pyré, že jsou plné vitamínů a přírodní chuti oproti jiným…Ovoce v našich produktech je zpracováváno přímo na plantážích, až je 100% zralé.  Daný ovocný produkt se přímo na farmě zamrazí na -18°C. Je vědecky dokázáno, že nejlepší způsob, jak uchovat všechny vitamíny, chutě a barvu v ovoci je prostřednictvím rychlého zamražení. Žádná chemie, ale ani pasterizace, která svou vysokou teplotou velkou část vitamínů zničí.

V naší nabídce najdete 19 druhů mražených ovocných koncentrátů pro přípravu čerstvých 100% džusů. Jejich příprava je snadná a rychlá a vy máte čerstvý džus stále po ruce.

Foto ü. 2 dßusy

Pro zdravou a chutnou svačinku je ideální mražené ovocné pyré – SMOOTHIE. Můžete si ho rozmixovat jen tak s džusem, nebo přidat do kefíru, mléka, jogurtu. Vyrobit si domácí ovocnou zmrzlinu, přimíchat do ovesné kaše nebo prostě jen tak. Nabízíme 5 druhů ovocných smoothie. Mezi nejoblíbenější patří mangové a maracujové smoothie.

Foto ü.3 Smoothie bowl v ananasu

Všechny naše produkty najdete na www.tropico.cz a na našem e-shopu https://eshop.tropico.cz/

Objednat si můžete z pohodlí vašeho domova a my vám naše džusy doručíme ve speciálním termoboxu přímo k vám.

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 28.02.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio