Říká Vám něco Airspot? Odrazový můstek s širokým využitím

Říká Vám něco Airspot? Odrazový můstek s širokým využitím

Airspot MASTERJUMP je nafukovací odrazový můstek, který využijí všichni gymnasti a gymnastky, parkouristé, ale taky příznivci bojových a akrobatických sportů, ať už pro trénink různých akrobatických prvků nebo jen tak pro zábavu.

Airspot MASTERJUMP je díky své velikosti 100 x 20 cm něco jako zmenšený airtrack, který zmírní všechny dopady a zaručí bezpečnost při tréninku nejrůznějších salt, přemetů, backflipů, stoje na rukou a dalších prvků. Díky své výšce snižuje riziko zranění při cvičení. Tlumí nárazy a ideálně pruží. Po nafouknutí drží tlak po několik dní.

airspot 1

Lze ho položit doma na podlahu, v prostorách fitness centra, do tanečního klubu, relaxačního centra, nebo také na zahradu, v parku na trávu či na pláž u vody. Jen je třeba si pohlídat, aby na zemi nebyly žádné ostré předměty.

Unese až 100 kg a lze ho využít i na vodě, kde unese až 50 kg. Airspoty MASTERJUMP jsou vyrobeny z kvalitního materiálu DROP STITCH s 0,7 mm vyztuženou tkaninou. Mají zesílené švy, které zajišťují odolnost a trvanlivost materiálu.

Airspot MASTERJUMP lze jednoduše vyfouknout a sbalit pro úsporu místa. Můžete ho využít samostatně nebo jako doplněk ke klasickému airtracku.

Díky airspotu a airtrackům MASTERJUMP můžete zkoušet nejrůznější „psí kusy“ a ještě se u toho pobavit.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 18.08.2020 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio