Silná imunita a pevné zdraví -
patří mezi nesilnější preventivní opatření v době pandemie

Silná imunita a pevné zdraví -
patří mezi nesilnější preventivní opatření v době pandemie

Imunita je momentálně jedinou naší skutečnou ochranou před světovou epidemii. Vybudování silné imunity je podmíněno zejména naším osobním přístupem. Čím více se budeme o sebe starat, dbát na to, jak žijeme, jíme a jak se cítíme.

Náš organismus má následně mnohem větší schopnost se ubránit silnou imunitou, kdy zamezí přístupu škodlivých organismů (viry, bakterie, plísně) nebo bude eliminovat počet již získaných virů, bakterii. Touto cestou, která je naší osobní zodpovědností za své zdraví, jsme schopni řešit momentální situaci asi nejrychleji a zejména dlouhodobě.

Je šance, že nás tato světová pandemie donutí ke změně, kdy PREVENCE bude k ochranně našeho zdraví na prvním místě. Tím logicky můžeme zajistit i více kvalitních životů jednotlivců, kteří jsou schopni si chránit své zdraví do dlouhého věku. Máme velkou šanci na zlepšení kvality života každého z nás. 

Protože zdravý jedinec, který dbá o zdravý životní styl podporuje významně svou imunitu a tím i kvalitu svého života.

Jsme rádi, že můžeme tuto část podpořit, alespoň v jedné důležité oblasti a to ŽIVOTOSPRÁVĚ. Naše ovoce od Acai, manga, papáji, maracuji…po organické smoothie mixy, obsahují velké množství přírodních látek (antioxidantů, vitamínů, minerálů…), které pozitivně ovlivňují imunitní systém. 

image3

Naše ovoce dozrává na slunci, hned po sklizni je hluboce zamraženo. Díky tomu vám můžeme dodávat ovoce ve vysoké kvalitě v čistě přírodní formě bez přídavků.

Velice důležité je zmínit, že naše produkty jsou baleny v praktických sáčcích. Příprava smoothie, ovocné misky nebo zmrzliny vám nezabere více než pár minut. Prémiová kvalita našeho ovoce a zeleniny vás přesvědčí i vynikající chutí, která je srovnatelná s čerstvým ovocem.

image1-2

www.acaiczech.cz

Naše vize je podnikání, které dává smysl

Jsme milovníci zdravého životního stylu a čerstvé stravy. Věříme výroku: „JSME TO CO JÍME.“ Přejeme si dělat věci, které nám dávají smysl. Toto vše vedlo k tomu, že náš nápad dovážet do České republiky Acai a další brazilské ovoce se stal skutečností.

Vše začalo tím, že jsme si zamilovali dezert Acai bowl v zahraničí na sportovní akci. Doma nic podobného nekoupíte!! A tak naše úsilí bylo zaměřeno na hledání kvalitní organické Acai.

Naši dodavatelé nás mile překvapili skvělým sortimentem v plné kvalitě. Což vedlo k rozhodnutí, že i naši lidé by měli mít tu šanci vyzkoušet Acai bowl a snad se i zamilovat jako my, do Acai a dalších produktů. Které nejenom jsou chuťově fantastické, ale jednoznačně podpoří svým nutričním profilem a vysokým množstvím antioxidantů celkové zdraví organismu, a to přirozenou cestou. Cestou přírody, která nejlépe ví, jak vše poskládat, aby ovoce bylo prospěšné.

Těšíme se, že si naše produkty, a to zejména Acai Berry oblíbíte stejně jako miliony lidí na celém světě. Zkuste Acai bowl (zdravý dezert – doporučuje se sportovcům před výkonem) je FANTASTICKÁ. 

image4

 

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 21.10.2020 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio