Tipy na zdraví prospěšné dárky!:)

Tipy na zdraví prospěšné dárky!:)

Rok se s rokem sešel a už je tu zase tento předvánoční čas, kdy na našem webu vycházejí tipy na zdravé dárečky, které pod stromečkem udělají radost a ještě podpoří zdraví vašich blízkých. Ve spolupráci s FUZHI centrem tradiční čínské medicíny jsme dali dohromady 6 tipů na dárky, které potěší a zároveň podpoří zdraví!:)

1. Sprchová hlavice s turmalínem a germaniem

Sprchová hlavice udělá vaši pokožku a vlasy nejen hebké, ale uvolní únavu a zbaví stresu. Turmalín a germanium, zvyšují hladinu kyslíku a změkčují vodu. Dárek ideální pro celou rodinu.

www.efuzhi.cz/shop/produkty/zdrava-domacnost/sprchova-hlavice

01

2. Polštář s turmalínem

Turmalínový polštář s paměťovým efektem byl navržen speciálně v souladu  s ergonomickými principy lidského těla a vyroben při použití antibakteriálních vláken, tkanin z turmalínem a germaniem. Spánek na něm je kvalitní, hluboký a klidný. Efektivně odpočinout pomáhá při nedostatku času i ve stresovém období nebo regeneraci po nemoci.

www.efuzhi.cz/shop/produkty/zdrava-domacnost/polstar

02

3. Dárkový set – OČI

Kouzelná maska na oči s turmalínem a magnety. Zklidní Vaše oči, navodí klid celému obličeji, vyhladí mimické vrásky, zbaví Vaše oči únavy a stresu. Při použití před spaním pro hluboký spánek a v kombinaci s borůvkovým přípravkem JanEn bude o vaše oči královsky postaráno. Systematické používání se blahodárně projeví na Vašem pocitu.

www.efuzhi.cz/shop/produkty/darky-darkove-sety/darkovy-set-oci-turmalinova-maska-na-oci-jan-en

04

4. Turmalínový pás lux

Pás s turmalínem a magnety je výborným pomocníkem, udržuje oblast beder a ledvin v teple.Obnovuje proudění lymfatického systému. Zajišťuje dokonalou ochranu i komfort, pomáhá a ulevuje od bolesti. Slouží jako skvělý pomocník při hubnutí, podporuje zpevnění břicha . Ideální dárek pro aktivní lidi jakéhokoliv věku.

www.efuzhi.cz/shop/produkty/produkce-s-turmalinem/pas-lux

03

5. Dárkový set – KOLENA

Častá únava bývá výsledkem stagnace energie. Turmalín má schopnost rozproudit cirkulaci energie Nošení  turmalínových nákolenek je bezbolestnou fyzioterapeutickou metodou ozdravení. Kombinace s krémem proti bolesti pomůže vašim kolenům se zregenerovat a zbavit se únavy v celém těle.

www.efuzhi.cz/shop/produkty/darky-darkove-sety/darkovy-set-kolena-a-klouby-turmalinove-nakolenky-a-krem-na-boles

05

6. Dárkový set – RUCE 

Namáháte své ruce? Vyvarujte se problémům. Již dnes začněte nosit turmalínové nátepníky s magnety. Jejich účinek pocítíte ihned na vlastní kůži. Chrání, zmírňují následky úrazů jsou vhodné pro lidi nadměrně zatěžující zápěstí. V kombinaci s krémem proti bolesti pomůžou i v případě problémů s karpálními tunely.

www.efuzhi.cz/shop/produkty/darky-darkove-sety/darkovy-set-ruce-zlepseni-cirkulace-rukou

06

Darujte svým blízkým péči o jejich zdraví!

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 06.12.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio