ZIMA JE VHODNÝM OBDOBÍM PRO TURMALÍN

ZIMA JE VHODNÝM OBDOBÍM PRO TURMALÍN

Přirozené vlastnosti turmalínu předurčují, že právě zima, ve které se nyní nacházíme, je obdobím, kdy bychom jeho účinků měli využívat naplno, a to jak z preventivních důvodů udržení našeho zdraví, tak při řešení mnoha i chronických problémů. S dotazy na turmalín  se na nás obracejí hlavně lidé, kteří trpí bolestivými stavy (nejvíce  pohybového aparátu), jsou unavení, trpí na studené ruce a nohy, jsou po zlomeninách nebo operacích,  nebo mají dlouhodobé chronické zdravotní problémy, mnohdy nejasného charakteru. Velice je zajímají právě přirozené účinky turmalínu a jak je prakticky využívat.

V nabídce našeho eshopu  www.efuzhi.cz  je celá řada výrobků s turmalíny. Většina z nich  tzv. turmalínové aplikátory, které se využívají, jak k  domácí, tak profesionální rehabilitaci a fyzioterapii.

Takže něco málo  k turmalínovým aplikátorům. Jejich hlavní účinek je v podpoře cirkulace v těle. Slova energie a cirkulace jsou základními kameny vnímání zdraví z pohledu tčm. Pokud je v těle stagnace,  nastává problém. Chybí-li tělu energie,  nastává problém. Téma cirkulace a energie by vydalo na několik stránek a určitě se tomuto tématu budeme někdy uceleně věnovat.

Turmalín ovlivňuje pozitivně naše buňky, podporuje cirkulaci v těle, a tím pomáhá nastolovat rovnovážný harmonický stav (tělo se správě vyživuje, metabolizuje, detoxikuje). Působí nejen na měkké tkáně, ale také velmi dobře na kosti, proto se využívá při zlepšování stavu hojení zlomenin.

turmalin001

Turmalín rezonuje s magnetickým polem lidského těla, a tak se sám ohřívá. Vytváří nízkofrekvenční magnetické pole, vyzařuje dlouhovlnné infračervené paprsky (14-15 nanometrů) a anionty, díky nimž vzniká hloubkový tepelný účinek. Dlouhodobé používání aplikátorů a výrobků s turmalínem může eliminovat volné radikály, a tím zabraňuje vzniku mnoha zdravotním problémům a nemocím. Taktéž se při tom tělo zbavuje škodlivých látek, které se vylučují z organismu přirozeným způsobem prostřednictvím potu a moči. Pomáhá nám v zimě lépe udržovat cirkulaci, proudění a tím i teplo.

Turmalínové vlákno má mohutnou funkci dlouhovlnného infračerveného záření. Vlákno při tom napomáhá uvolňovat negativní ionty, což zajišťuje obnovení vitality buněk kůže lidského těla. Proniká do hloubky pod kůži a zlepšuje činnost kapilárních cév, uvádí do rovnováhy hemoglobin a kyslík, podporuje růst buněk a zlepšuje celkový zdravotní stav.

Infračervené paprsky mají pozitivní účinek na:

 

  • neuralgie, revmatizmus, záněty, ekzémy, ústřel, zácpu, následky zranění, zmírňují únavu.
  • usnadňují taktéž srůstání kostí, zhojení švů v pooperačním období, regenerují
  • mají příznivý vliv na kůži, zejména ženskou, projevují regenerační účinky při zvýšení krevního oběhu.
  • dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty posilují imunitní systém, zvyšují odolnosti organizmu vůči infekcím, stejně jako regulují činnost nervového a oběhového systému, což dodává energii všem orgánům lidského těla.

Výrobky obsahující turmalín přispívají ke zlepšení lidského zdraví na buněčné a molekulární úrovni.

Co Vám tedy můžeme nabídnout?

V oblasti turmalínových aplikátorů jsou to – nákoleníky,  bederní pásy, nákrčníky, nákotníky, nátepníky, turmalínové vložky do bot, turmalínové ponožky a rukavice. Určitě  je velice zajímavá oblast zdravého spánku – turmalínový polštář a deka.

Máme velmi široký sortiment dalších výrobků, se kterými Vás budeme postupně seznamovat, případně rádi zodpovíme Vaše dotazy, které se nám nebojte poslat na náš mail: centrum.fuzhi@gmail.com  nebo nám zavolejte na tel:  +420 775 901 660

U turmalínových aplikátorů rádi uvádíme větu – Život bez bolesti je krásný. Věříme, že po vyzkoušení některých našich výrobků, bude i Váš život krásný a bez bolesti.

Sledujte nás na našich informačních kanálech – získáte vždy informace včas

FB/Centrum tradiční čínské medicíny Fuzhi

www.instagram.com/centrum_fuzhi

Youtube/Centrum Fuzhi

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 29.11.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio