Jak získat ploché a vypracované břicho? Poradíme vám, jak na to!
Už mám dost všech těch rozporuplných názorů na to, jak umožnit břišním svalům pohled na krásu světa. Zapomeňte na zázračné přístroje, tabletky a všelijaké nápoje a drinky pro vyrýsování břišních svalů, je to blbost a určitě nic takového neexistuje! Kdyby ano, tak jsme všichni krásní a vyrýsovaní! Bude vás to něco stát, budete tomu muset obětovat čas a úsilí, ale stojí to za to! Zde jsem pro vás sepsal pár zaručených rad, doufám, že vám pomohou.
1. Břišní svaly opravdu nevylezou díky každodennímu sklapování od rána do večera - břišní sval, jako každý jiný, potřebuje regeneraci pro to, aby mohl začít růst, trénujte ho tak maximálně 3x týdně!
2. Nemusíte dělat nesmyslné počty opakování. Břicho procvičujte stejně jako ostatní svaly 12-15 opakování!
3. K procvičení břicha nepotřebujete žádné přístroje ani posilovnu. Stačí cvičit pár základních cviků doma na podložce. Není to až takové věda, co?
4. Nezapomeňte, že 80 % úspěchu se dělá v kuchyni! Mátě štěstí, že znáte naše stránky, zde najdete spousty inspirace co jíst v dietě v kategorii recepty.
5. Ideální příjem živin pro 100 kg cvičence (lépe se to počítá) 220 g živočišných bílkovin (kuře, vejce, ryby, hovězí) a k tomu 200 g sacharidů z celozrnných zdrojů. Snažte se sacharidy jíst jen 3 krát denně a to ráno, před tréninkem a po tréninku. Další menší jídla skládejte z bílkovin a zeleniny. Dodržujte dostatečný příjem rostlinných tuků a omega-3 mastných kyselin. Pro našeho cvičence alespoň 80 g tuků za den!
Zde je článek, který vám pomůže při sestavování jídelníčku!
Doporučení cviků na břišní svalstvo:
Zkracovačky v leže 3×12
Zkracovačky šikmé 3×12
Zvedání napnutých nohou v leže 3×12
Toto je pouze příklad toho, jak by mohl vypadat trénink břišního svalstva. Dalších několik cviků zde.
Pokud chcete hubnutí v oblasti břicha podpořit, zkuste do jídelníčku zařadit doplněk stravy reduxs, který razantně snižuje únavu a znatelně zvyšuje výkon.
Reduxs podporuje zdraví!
jelikož s 1 tobolkou reduXs máte zajištěnou ideální denní dávku zeleného čaje, šalvěje lékařské, pampelišky lékařské, brusinky obecné, borovice přímořské, kaktusu a vitamínů.
Pro více informací o složení navštivte tento odkaz.
Dbejte na techniku:
- Vědomě zatínejte břišní svaly při dosažení vrcholu pohybu!
- Udržujte správné dýchání! Na vrcholu pohybu při zatnutí svalů vydechujte, při návratu volně nadechujte.
- Cvičte pomalým a plynulým pohybem.
- Snažte se svaly dokonale procítit tak, abyste procvičovali opravdu ten daný sval, který chcete.
- Dodržujte pauzy mezi cvikami alespoň 60-90 sekund.
- Netlačte rukama na hlavu, ruce na hlavě mají být jen lehce položené, pohyb vychází pouze z břišních svalů!
Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 09.05.2019 0