Vánoce s vůní bylinek a koření

Vánoce s vůní bylinek a koření

Kouzelný čas adventu a blížících se Vánoc je tady a mnozí z nás jistě přemýšlí, čím obdarovat své blízké. Pokud milujete bylinky a rádi pečujete o své zdraví, budou se vám jistě líbit čaje, koření a další dobrůtky od jihomoravského SONNENTORU. 

Vyrobeno s láskou na jižní Moravě

Firma SONNENTOR sídlí v Čejkovicích na jižní Moravě a už třicet let se věnuje výrobě čajů z těch nejlepších bylin, koření a ovoce. Jejich vyladěné čajové směsi si získaly oblibu ve více než padesáti zemích celého světa a milují je i v dalekém Japonsku.

Tady roste radost

Přesně tak zní motto firmy, kde to voní po bylinkách a koření. A radost se odráží i ve výrobcích s typickým logem slunce, které vás potěší krásným designem a milými názvy. Den, který  začnete šálkem čaje Dobrá nálada, přece nemůže být špatný.

Pro zimní období připravili v SONNENTORU celou řadu lahodných  čajů s bylinkami, ovocem i kořením. Novinkou mezi nimi je Světelný třpyt. Příjemná chuť meduňky a verbeny společně s badyánem, skořicí a pomerančem vás jistě okouzlí a zpříjemní vám nejeden zimní večer.

Když nevíte, co vybrat

Pokud vám zrak přechází z široké palety čajů a koření a nevíte, co vybrat, nezoufejte. V nabídce najdete i vánoční dárkový box. Obsahuje osvědčené evergreeny i žhavé novinky a je poskládaný tak, aby potěšil i ty nejnáročnější čajomilce a gurmány. Jako bonus v boxu najdete také vzorečky  a receptové kartičky.

Vánoční dárkový box

Místo plné chutí, vůní a dobré nálady

Máte chuť nakouknout pod pokličku výroby biočajů? Zajeďte se do čejkovického Bylinkového ráje podívat. Otevřeno je celoročně a pobaví se tu děti i dospělí. Pro všechny zvídavé návštěvníky je připravena zážitková exkurzní trasa, po jejíž prohlídce už budete vědět, co všechno se s bylinkou musí stát, než doputuje z pole až do čajového sáčku.

Zábavu i relax najdete v Bylinkové zahradě svaté Hildegardy a skvělé čaje i výbornou biokávu, kterou vypěstovali farmáři v Nikaragui, si můžete vychutnat v čajovém salonu s kavárnou nazvaném Čas na čaj. Dárečky z výletu můžete pořídit v útulné firemní prodejně, kde najdete veškerý sortiment firmy.

Bylinková zahrada sv. Hildegardy

Vydejte se objevit tohle voňavé místo, kde slunce svítí každý den. Více informací najdete na www.sonnentor.cz

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Jídlo | Přidáno: 01.12.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio