Bylinné sirupy Camellus – sirupy pro zdraví a s příběhem

Bylinné sirupy Camellus – sirupy pro zdraví a s příběhem

Camellus vznikl v roce 2013 z čirého nadšení pro bylinky a lidský život v celé jeho šíři. Věříme v léčivou sílu bylin. I byliny, které rostou v Čechách, mají sílu a jejich pozitivní vliv na zdraví a kvalitu našeho života je prokázaný. Stejně tak věříme v lidskou soudržnost a to, že je smysluplné vytvořit prostor, kde lidé s různým zdravotním omezením mají příležitost zapojit se do života po boku těch zdravých. V takový svět věříme a takový svět prostřednictvím Camellu v rámci Pro-Charitu s.r.o. postupně vytváříme.

Co děláme?

Integrační sociální podnik Pro-Charitu s.r.o. zahrnuje několik středisek realizujících svou činnost v různých odvětvích. Do těchto středisek patří především výroba a prodej bylinných sirupů Camellus. Sirupy Camellus vyrábíme z plné náruče kvalitních českých bylinek podle tradičních českých receptů, obohacené trochou lásky a skvělou chuť dokresluje pomoc druhým. V současné době jsme rozšířili naši nabídku o sirupy v BIO kvalitě se značkou CheerUp!, které Vás povzbudí unikátní chutí, silou bylin a naladí Vás dobrým pocitem. Všechny naše sirupy jsou vyráběny bez barviv a konzervantů a vychutnáte si je jako osvěžující limonádu, stejně tak dobře jako horký nápoj.

Proč je náš podnik sociální?

Naše motto: „Blíž lidem, blíž přírodě“ vyjadřuje náš cíl a poslání, kterým je zaměstnávání osob se zdravotním postižením, používání surovin v BIO kvalitě. Odkazuje na tradiční výrobní postupy a šetrný přístup k životnímu prostředí. Receptury se podařilo vyladit tak, aby nebylo nutné používat žádné umělé konzervanty, barviva a aromata. Do chuti našich bylinných sirupů se tak promítá nadšení pro přírodu a lidský život v celé jeho šíři.

Promo sirup 2

Druhy našich sirupů

Naše sirupy tvoří širokou paletu příchutí a druhů v různých objemech (od 0,2 l do 3 l). Aktuálně máme 18 příchutí jen v edici klasik, například sirup Jitrocelový, Mátový, Šípkový, Mateřídouškový, Zázvorový a spoustu dalších. Minulý rok jsme vytvořili edici ICE TEA, ve které máme 2 sirupy. Prvním je Zelený čaj, máta a citron a druhý Maté a pomeranč. Máme i, již zmíněnou, speciální edici BIO sirupů s 5 druhy. Dále stojí za zmínku sirupy tzv. turistické cíle, které mají na etiketě vyobrazená nejrůznější zajímavá turistická místa, a u těchto míst se i prodávají. Další specifickou edicí je Vánoční edice také s 2 druhy sirupů, Ježíškův sen a Cesta Tří králů. 

DSCF3420

Recepty

Doporučené použití: Pro přípravu studených nebo horkých nápojů, míchejte s pitnou nebo minerální vodou v poměru 1:8.

Takový je základ ředění našich sirupů. Pokud si z nich ale chcete udělat osvěžující domácí limonádu nebo výborný horký nápoj, tak si je můžete trochu vylepšit. Jako inspiraci můžete použít recepty na našem e-shopu.

Jako příklad zde máte 2 recepty:

Jitrocelová limonáda s malinami:

Do džbánu o objemu 1 l nalijeme 0,08 l sirupu (dva velké panáky), přidáme 80 g mražených malin a lístky máty, přidáme 6 kusů kostek ledu, dolijeme sycenou vodou (objem nápoje i s ledem je 1 litr), jemně promícháme a ledový nápoj hned podáváme (vznik pěny při přípravě nápoje je přirozenou reakcí bylinné složky).

Šípkové nabití:

Do skleničky nebo hrnečku (0,2 l) nalijeme 0,02 l Šípkového sirupu, přidáme pár rozinek a 2-3 hřebíčky. Zalijeme horkou vodou v poměru 1:8. Přidáme plátky jablka a můžeme podávat.

binary comment

Udělejte letos na Vánoce Vaši radost dvojnásobnou a potěšte své blízké originálním dárkem s příběhem. Objevte kouzlo sirupů Camellus. Poznejte léčivou sílu a opravdovou chuť bylin. Zažijte hluboký příběh naděje, přátelství a lidské soudržnosti. Připravili jsme pro Vás vánoční dárková balení plná radosti a zdraví.

VÁechny d†rkovā bal°üky

www.camellus.cz

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 06.12.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio