Chytré hodinky - motivace, dokonalý přehled a výsledky!

Chytré hodinky – motivace, dokonalý přehled a výsledky!

O chytrých hodinkách jste určitě už slyšeli, počítají spálené kalorie na základě několika faktorů, dokáží také skvěle motivovat ať už formou různých soutěží mezi vašimi fitness parťáky a nebo vás jen jednodušše zvednou z gauče se slovy – je čas vstávat a něco dělat! 

Na výběr máte hned z několika možností, můžete si pořídit klidně jednoduchý chytrý náramek, který je cenově mnohem dostupnější a také splní své. Výrobců chytrých hodinek je hned několik začínaje asi na nejznámějších chytrých hodinkách Apple Watch až po Samsung a nebo z těch levnějších např. Amazfit apod. Pěkný výběr hodinek od těchto značek najdete na istage.cz.

U nás osobně vede apple, používáme od této značky mobily, počítače, sluchátka a tak jsme logicky šáhli právě po Apple Watch SE, ( děkujeme istage.cz za poskytnutí ) které nám aktuálně přijdou cenově nejvýhodnější, jediný rozdíl, který dokážete zpozorovat od těch nejlepších modelů, je pouze v tom, že tento model např. nedokáže měřit saturaci kyslíkem nebo vám např. nezměří EKG a asi o 45 minut delší nabíjení. Sami si musíte zvážit, zda Vám tyto 3 funkce stojí za cca 4.000 Kč o které jsou právě Apple Watch SE levnější než model 6 a 7.

IMG_0275

Jak to tedy s chytrými hodinkami funguje

Jako první si založíte svůj profil, ve kterém si nastavíte svou výšku, váhu a věk, hodinky vám na základě těchto údajů navrhnou denní cíl pohybové aktivity ( počet spálených kalorií za den ). Dále si nastavíte dobu pobývání ve stoje – kolik hodin denně chcete trávit ve stoje a denní porce cvičení.

Teď když už máte vše nastavené, připravte se na to, že vás vaše apple watch začnou „coachovat“ .

Hodinky sami od sebe započítávají vaše spálené kalorie na základě vaší chůze, tepové frekvence, akcelerometru a gps pohybu. Dále také máte možnost před každým tréninkem zapnout funkci pohybu – na výběr je ze spousty druhů sportu, výhodu to má v tom, že pokud se vám při cvičení hodinky např. oddálí od ruky a snímač nebude chvíli měřit, dostanete ekvivalent rychlé chůze a tak nepřijdete o své započítané kalorie.

Další super funkcí, je např. detekce pádu, hodinky poznají, když prudce upadnete a po potvrzení Vám přivolají záchrannou službu.

Darujte tedy svým blízkým pod stromeček ten nejlepší dárek pro jejich kondici a zdraví!:) Vybírat můžete na istage.cz.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 08.12.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio