Dámský fitness průvodce 1.díl

Dámský fitness průvodce 1.díl

Dobrý den, vítám vás v našem seriálu článků, v kterém se pro vás ženy, pokusíme najít ty nejlepší fitka v Praze. Jako první fitko zde uvedu studio Fit Inn Holešovice.

Do tohoto fitka sám chodím a jsem velice spokojený. Ve Fit Innu je dámská zóna zcela oddělena od té pánské, což většina žen určitě ocení. Zde cituji hezké motto Fit Inn studia: „Rovnost mužů a žen začíná děleným fitkem“. Můžete se tak do cvičící zóny po převlečení dostat rovnou do oblasti, kde už žádného muže nepotkáte. Z vlastních zkušeností a pár promluvách s ženami jsem zjistil, že ženy právě nejvíce odrazuje od návštěvy fitka mužská přítomnost.

V tomto studiu navíc můžete pořídit k permici do fitka i velice výhodnou permici na solárium a udržet si tak své krásné opálení z dovolené po celý rok (samozřejmě všeho s mírou)! Ceny a vše potřebné naleznete zde.

Dámská zóna

Jako dalším velkým benefitem beru nápojový bar, kde si asi za 250 korun měsíčně můžete čepovat až 8 druhů iontových nápojů dle libosti.

bar

Recenze od zákaznice:

Tak z tohoto fitka jsem si doslova sedla na zadek! Chystala jsem se ho navštívit už dlouho, protože jsem kolem něj párkrát procházela, ale tuto lokalitu nemám nijak na dosah, takže z mých plánů vždy sešlo. Až teď jsem využila akce, kdy si tam člověk může jít zacvičit úplně zdarma, aby si to tam vyzkoušel. Volný vstup si můžete stáhnout i na jejich stránkách zde.

Je tu samostatná zóna pro ženy a z té mi tedy spadla brada, protože posiloven jsem prošla za svůj život už opravdu hodně, ale když je někde oddělená zóna pro ženy, tak to obvykle znamenalo, že se někde za rohem válely dva balóny a jedna karimatka a to bylo ono.

Fitko

Tady si dali opravdu záležet, dokonce jsem nabyla dojmu, že tuto část musela navrhovat žena, protože ten koncept je prostě perfektní. Prostory celé tréninkové zóny jsou opravdu velké a nabízejí nesčetně strojů, a jednotlivé partie máte možnost cvičit hned na několika stanovištích, takže když Vám někdo nějaký stroj zasedne, tak máte ještě mnoho možností, jak pokračovat.

Tréninková zóna pro ženy je úplně oddělena a dostanete se do ní rovnou z dámské šatny, což je výborný nápad. Jednak se některé ženy stydí cvičit ve stejném prostoru jako muži a jednak, mezi námi děvčaty, muži obvykle nevytváří příliš příjemné prostředí ke cvičení. Tréninková zóna pro ženy je v podstatě plnohodnotná posilovna, je trochu menší a pochopitelně zaměřená na ženský styl cvičení, takže bench ani stokilové činky zde nenajdete. I přesto tu stojan s činkami je, i když o menších hmotnostech a ani stroj na záda či kladka tu nechybí. Na nohy, boční stehna, zadek a břišní svaly je tu vždy hned několik strojů, na kterých si dané partie můžete procvičit a i když se jedná o poměrně malý prostor, najdete zde i menší cardio část s orbitreky, běhacím pásem a rotopedy.

šatna

Napište nám do komentářů vaše zkušenosti s tímhle fitkem.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 05.08.2015 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio