Jaký je nejlepší spalovač tuků pro ženy?

Jaký je nejlepší spalovač tuků pro ženy?

Jistě nám dáte za pravdu, že ženy to mají obzvláště obtížné, pokud jde o spalování tuků. Mají přirozeně vyšší hladinu tělesného tuku (a to i v místech, kde to vážně nepotřebují), oproti pánské populaci mají nižší hladinu testosteronu (naštěstí) a svalové hmoty. Když k tomu připočítáme vrozené tělesné dispozice, nedostatek pohybu a ne vždy odpovídající stravu a stravovací návyky, je zaděláno na problém. A korunu tomu všemu pak dá těhotenství (někdy ne jedno), které s jejich tělem také udělá své. A pak že to ženy mají lehčí než chlapi.

My ženy chceme být všechny krásné a štíhlé nebo alespoň plnoštíhlé. A tak mnohé z nás upírají zrak tu a tam s různou intenzitou a velkým očekáváním na prostředky, které nám pomohou s odbouráním přebytečných tuků. Mezi takové patří hlavně spalovače tuků. S tím je spojená také základní otázka: „Jaký spalovač tuků pro ženy je nejlepší a jak funguje?“.

Abychom ze svého těla odstranily přebytečný tuk, musíme sníst méně kalorií než spálíme a současně musíme budovat svaly fyzickou aktivitou. Už slyšíme připomínku, že na návštěvu posilovny nebo jiné sportovní aktivity nemá většina žen čas. Hloupost. Dejte tomu prioritu a vyčleňte si pro sebe čas a místo v ložnici nebo obýváku, i tam můžete cvičit☺. Najděte si na netu naše cvičební videa na hubnutí a začněte cvičit podle nich.

Bez pohybu nezhubnete (zdravě a trvale)

Bez pohybu není hubnutí. Žádná zkratka, žádná zázračná bylina nebo pilulka neexistuje. Když ale začnete cvičit, správný doplněk stravy může usnadnit dosažení vašeho cíle, tj. úbytek nechtěného tělesného tuku. S dobrým doplňkem můžete rozšířit své přirozené schopnosti spalování tuků, takže můžete nejen vypadat štíhlejší a zdravější, ale být štíhlejší a zdravější. A tím správným doplňkem jsou právě spalovače tuků. Tak jaké jsou pro nás nejvhodnější?

Určitě je vhodné na začátku zvážit, zda zvolíme spalovače tuků se stimulantem nebo bez něj. Klasickým stimulantem je například kofein. Začněme nejprve doporučením spalovačů tuků bez stimulantu.

navrh 1

Nejnovější trendy ve spalování tuků

Nejnovější trendy, které se odráží i v žebříčcích a hodnoceních v zahraničí, upřednostňují takové spalovače, které obsahují kajenský pepř, glukomannan a zelený čaj. Glukomannan je obsažen prakticky ve  všech nejlépe hodnocených spalovačích tuků pro ženy v Evropě za rok 2020. Pokud je tedy vámi vybraný spalovač je založen na těchto základech, jedná se o dobrou volbu. Kajenský pepř se pomalu uvolňuje do organizmu a zvyšuje energetický výdej a odbourávání tuků.

Glukomannan vytváří „energeticky nulový“ žaludeční obsah. Díky tomu dochází k potlačení tvorby ghrelinu, tzv. “hormonu hladu”. Ghrelin je látka odpovědná za chuť k jídlu. Spojením glukomannanu a kajenského pepře nebo zeleného čaje tedy vznikne skvělá kombinace, která nám pomůže zvýšit výdej energie a snížit její příjem. To je základem úspěchu při spalování tuků.

Nejlepší spalovače tuků jsou přírodní doplňky stravy bez stimulantů

Pokud se cvičením začínáte, mějte trpělivost a nechtějte vše zvládnout za co nejkratší dobu. Vyhněte se tedy spalovačům tuků se stimulanty. Nejlepší volbou pro vás budou spalovače přírodní bez stimulantů, například Skinny girls spalovač tuků PURE. 

Po čase, až si vaše tělo zvykne na pravidelný pohyb, můžete mu pomoci tím, že přidáte glukomannan jako samostatný doplněk ke spalovači. Je ale důležité vědět, že jako vše okolo nás (mobil, auto, chlap….), je i glukomannan „dobrý sluha, ale zlý pán“. Neškodí, ale pomáhá, pokud konzumujete denně 3 – 4g glukomannanu rozdělené do 3 částí a současně jej vždy zapijete alespoň dvěma sklenicemi vody! To s tou vodou ale platí pro všechny doplňky stravy. Kombinace Skinny girls spalovače tuků PURE a Skinny girls Glukomannan splňuje při správném dávkování přesně takový poměr, aby pomáhal, ale neškodil.

Nejoblíbenějším stimulantem je kofein

A už se dostáváme ke stimulantům (ne simulantům, nezaměňuj)☺ Nejoblíbenějším stimulantem je kofein. Ano, je to ta látka, která je obsažena v kávě, kterou máme my, ženy, tak rády nejenom ráno. A tak dobře se u ní klábosí. Jenže kofein ve spalovači tuků nefunguje u klábosení, ale u cvičení. 

Pokud nejste vyloženě obézní a cvičíte během dne, nikoli večer, je pro vás vhodným spalovačem tuků takový, který obsahuje stimulant kofein, například Skinnygirls spalovač tuků FIRE. Kofein stimuluje, zrychluje tvůj metabolismus, takže tvoje hýčkané tělo je přirozeně schopné spalovat více tuků. Studie ukazují, že kofein zlepšuje oxidaci tuků u jedinců s normální postavou. To znamená, že lidé, kteří nejsou obézní, mohou s kofeinem dosáhnout přirozené a snadnější ztráty tuku díky tomu, že tělo lépe uvolňuje tuk z buněk. Ale nezapomeňte, že není vhodný pro ženy, které cvičí večer. Právě proto, že stimuluje organizmus, není vhodným prostředkem k užívání před spaním. A stále platí, že kofein, získaný vypitím kávy ve vybrané kavárně, doplněný čokoládovým dortíkem, po jehož konzumaci odjedete autem na nákupy, sice plní funkci stimulantu, ale rozhodně nepomáhá spalování tuků, ani když si na závěr dáte příslušnou dávku spalovače tuků.

Vyzkoušejte naše spalovače tuků vyvinuté speciálně pro ženský metabolismus a další skvělé doplňky stravy pro štíhlé a zdravé tělo. Doporučujeme sledovat naše videa zaměřená na cvičení na hubnutí a tvarování postavy na YouTube kanálu SkinnyGirls.

Jen pro vás, čtenářky portálu Chceme jíst zdravě, máme slevový kód na všechny naše produkty:

chcemejistzdrave10

www.skinnygirls.cz

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 13.12.2020 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio