Poklady Asijské kuchyně

Poklady Asijské kuchyně

Znáte ten pocit, kdy ať už u nás, nebo v jakékoliv kuchařce zahlídnete úchvatný asijský recept, ale doma máte maximálně 1/3 ingrediencí a zbylé ani neznáte a nevíte kde je koupit. S tímto problémem se potýká každý, kdo začíná s vařením jiných, světových kuchyní, proto nás napadlo napsat tento článek, ve kterém se podělíme o naše zkušenosti s nákupem asijských surovin pro přípravu našich receptů.

Chopsticks.cz

Z počátku se člověk snaží sehnat ingredience v obchodech které zná, zajdete do Tesca, Marks and Spencera apod. Koupíte pár základních ingrediencí za nesmyslné peníze a chuť těchto produktů stejně není to, co jste ochutnali v Thajsku na dovolené. Nejlepší je, zaměřit se na e-shopy, které dovážejí produkty přímo z Asie. Nám padl do oka e-shop www.chopsticks.cz, kde najdete snad úplně všechno! Všemožné koření, pasty, nudle, rýže, pikantní omáčky, nakládané zeleniny, kompletní sortiment pro přípravu sushi apod. prostě vše, co můžete pro přípravu asijských receptů potřebovat a to vše, za přijatelné ceny! Navíc zboží bylo perfektně zabalené a velmi rychle doručené. Kvalita e-shopu svědčí i spousta kladných recenzí na Heurece. 

Shirataki

Dáld jsme na tomto e-shopu našli také nejbohatší výběr produktů Shirataki z konjakové mouky – alternativa těstoviny a rýže. Tyto Shirataki nudle a rýže neobsahují žádné sacharidy a minimum kalorií, a tak se skvěle hodí do redukčních diet či keto – lowcarb stravování, což je v poslední době stále větší trend! :)

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 23.03.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio