Proč Vánoce ničí postavu? Našli jsme nejúčinnější hubnoucí metodu

Proč Vánoce ničí postavu? Našli jsme nejúčinnější hubnoucí metodu

Kila spořádaného cukroví, alkohol, hromady jídla a absence pohybu, všichni víme, proč nám Vánoce ničí postavu. Podepsaly se právě na vaší figuře? Přestaňte se stydět a skoncujte s nadváhou jednou provždy. Porovnali jsme pro vás 4 metody hubnutí – sport, změnu stravování, půst a keto dietu. Jaká je ta, která opravdu rychle a efektivně zatočí s vánočními kily navíc?

Vyplatí se dřít hodiny v posilovně?

Prvním nápadem většiny z nás, kteří chtějí zhubnout, je naběhnout do posilovny případně se dřít doma na karimatce. Háček je ale v tom, že spalovat kalorie sportem chce pevnou vůli a spoustu volného času. Abyste totiž byli schopni shazovat tukové polštářky pomocí sportu, měli byste chodit cvičit alespoň 5x týdně 1-2 h.

image2-4

Přesto se vaše trápení ve fitness centru nemusí nakonec vůbec vyplatit. Jak je to možné? Celých 80 % úspěšného hubnutí totiž tvoří strava a pouhých 20 % sport. Pokud se od rána do večera přejídáte, pár hodin sportu vaši postavu určitě nijak nespraví. Proto se musíte spíše zaměřit na to, kolik toho denně sníte a hlavně co. Tím ale neříkáme, že sport není důležitý, právě naopak, každý by měl cvičit několik hodin týdně.

Chcete být FIT? Hledejte čtyřlístek KetoFit.

Změnou stravování budete hubnout, ale šnečím tempem

To nás přivádí k další hubnoucí metodě a tím je změna stravování a s ní spojené počítání kalorií. Prostě si řeknete, že začnete jíst více zeleniny a méně sladkostí. Zjistíte si kalorické a nutriční hodnoty všech jídel, které chcete do vašeho stravovacího plánu. Následně si vypočítáte váš denní příjem kalorií, který vám pomůže k hubnutí a ve finále si vytvoříte váš jídelníček.

Rear View Of Woman Looking In Fridge

Hubnutí změnou stravy je základní způsob, jak se zbavit nadváhy. Ale bohužel touto metodou budete nabraná kila dávat dolů měsíce a měsíce. Proč? Protože tato metoda není nejpřesnější a spalování tuků snížením kalorií je velmi pomalé. U některých potravin je totiž těžké určit přesnou kalorickou hodnotu. Nehledě na to, že samotné počítání kalorií a sestavování opravdu kvalitního plánu je časově a finančně velmi náročné.

Zajímavé srovnání efektu hubnutí jednotlivých diet najdete na webu PRIMA TV zde.

Shazování kil pomocí půstu a detoxu vám může uškodit

Další variantou pro shazování kil jsou různé typy detoxů, detoxikačních pilulek a půstů. Na ty však pozor. Možná při nich nějaké to kilo zhubnete, ale při jejich delším držení si můžete způsobit zdravotní komplikace. Velmi často se také po detoxu, nebo půstu, objeví nechvalně známý jojo efekt. Takže jste tam, kde jste byli a ještě s pár kily navíc. Troufneme si říct, že takový scénař je doslova noční můrou všech, kteří sní o lepší postavě. Navíc většina „zázračných hubnoucích pilulek“ opravdu nefunguje.

obese woman trying to close the buttons of her jeans

Nejrychleji s kily zatočí keto dieta a navíc bez dřiny ve fitku

Nemáte čas na fitko, dlouhodobé hubnutí změnou stravy vás odrazuje a přesto chcete shodit přebytečná kila bez jojo efektu? Je zde ještě jedna metoda, jak vytvarovat vaši postavu k dokonalosti. Ketonová dieta, známá také pod pojmem keto dieta, se stala jednou z nejoblíbenějších forem, jak efektivně zhubnout. Kila dolů jdou znatelně rychle. Už za pár týdnů se můžete radovat z nové štíhlé postavy.

Jaké je tajemství ketonové diety?

Ketonová dieta je založena na snížení příjmu sacharidů a naopak zvýšení příjmu proteinů. Touto změnou poměru přijatých živin následně nastane v organismu takzvaná ketóza, která zajistí, že tělo začne aktivně spalovat vlastní tukové zásoby.

Není keto dieta, jako keto dieta

Aby byla keto dieta opravdu účinná, musíte příjem sacharidů omezit opravdu na minimu. Hledejte čtyřlístek KetoFit, jejich jídla mají výrazně méně sacharidů v porovnání s jinými nízkosacharidovými, nebo keto produkty. Proto zajistí expresní nástup ketózy a kila půjdou rychleji dolů. V jejich složení také najdete 26 vitamínů a minerálů, které podpoří nejen hubnutí, ale také vaši imunitu a krásu. Velkou výhodou ketonové diety je také její časová nenáročnost.

image6

- Velmi rychle zhubnete a váhu si udržíte

- Příprava lahodných jídel KetoFit® je jednoduchá a hlavně rychlá.

- Předem sestavené balíčky keto diety vyřeší váš jídelníček i na několik týdnů dopředu.

- Při ketonové dietě si můžete dopřát kromě hlavních pokrmů také lahodné dezerty, pečivo, nebo třeba křupavou pizzu u televize.

- Bez dřiny v posilovně

Jak začít s keto dietou?

Není nutno čekat, s keto dietou můžete začít prakticky hned teď. Stačí se jen rozhodnout, kolik chcete zhubnout. Pečlivě sestavené redukční plány KetoFit® vám zjednoduší vaši cestu za štíhlou postavou.

Možná jste už o ketodietě někdy slyšeli a říkali jste si, že je keto dieta drahá, že si ji nemůžete dovolit, ale opak je pravdou. Běžná cena jídel KetoFit se pohybuje od 25 do 60 Kč za porci. To je 2-3 x méně než v restauraci. Zkuste si někdy spočítat, kolik vás vyjde doma jídlo na snídani.

Pancakes Filled with Blueberry Jam

Delicious italian pizza served on wooden table

Důkazy místo slibů

Nevěříte-li, že je keto dieta účinná, přesvědčte se. Už tisíce a tisíce českých a slovenských žen zhubly díky KetoFit®. Jejich výsledky vás dostanou. Přečtěte si jejich příběhy a pozitivní zkušenosti s nízkosacharidovou dietou KetoFit®.

recenze

recenze 1

Zhubnout jde i bez stresu a odříkání

Závěrem samozřejmě musíme konstatovat, že vyvážená strava a dostatečný pohyb jsou pro zdravé fungování organismu naprosto nezbytné. Na druhou stranu není nutné se při snaze zhubnout nadbytečná kila nutit do pravidelných návštěv fitness centra, nebo být celý den o hladu. Existují totiž i jiné způsoby, jak snížit velikost vašeho oblečení bez nervů a zároveň s lepšími výsledky. Třeba právě pomocí keto diety a proteinových lahodných jídel KetoFit®.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 03.01.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio