TRAWENMOOR je značka organické kosmetiky, která se stará nejen o vaši pleť, ale i o přírodu

TRAWENMOOR je značka organické kosmetiky, která se stará nejen o vaši pleť, ale i o přírodu

V současné době se po celém světě šíří trend šetrnějšího nakládání s přírodou a životním prostředím všeobecně. Lidé věnují daleko větší pozornost výběru potravin, obalovým materiálům i složení výrobků, které si kupují pro svou denní spotřebu. Zvláště mladší generace se v rámci eko-trendu velmi ráda angažuje v hnutích a činnostech, které souvisejí s ochranou životního prostředí, ochranou ekosystémů a ohrožených druhů zvířat i rostlin. Odtud ekologický styl uvažování přejímají a zavádějí do svých výrobních standardů stále častěji i nadnárodní koncerny a světové značky.

Doba přináší celou řadu změn v našem životním stylu i spotřebitelských návycích. Snažíme se daleko více pečovat o sebe a své zdraví výběrem kvalitnější stravy, biopotravin a potravin bez geneticky modifikovaných ingrediencí.

V neposlední řadě změna životního stylu také souvisí s větším důrazem na péči o zevnějšek a používáním ekologické kosmetiky, která se netestuje na zvířatech. Ekologická kosmetika obsahuje nejkvalitnější rostlinné suroviny s nejméně 95% přírodních složek. Nesmí zároveň obsahovat parabeny, syntetické vonné, konzervační a barvící látky ani GMO. Při její výrobě nejsou používané pesticidy a suroviny často pocházejí z ekologického zemědělství nebo z volné přírody. Kosmetika nezatížená syntetickými látkami je následně také daleko přirozenější a bezpečnější pro naši pokožku.

A nenechme se zmást. Vůbec neplatí, že ekologické produkty nejsou účinné!

Trend zájmu o přírodu a vstřícný postoj k péči o ni způsobuje ve stále vyšší míře i to, že se chováme opatrněji a odpovědněji také k sobě v každodenní hygieně a kosmetické péči o tělo a obličej. K této filozofii se hlásí také kosmetická firma TRAWENMOOR. Firma ve své praxi využívá dlouholeté odborné zkušenosti, inovativní přístup a kvalitní surovinové zdroje. Vlastní laboratoř firmě umožňuje spojovat tradici zpracování přírodních surovin s inovativními technologiemi a pyšnit se titulem výrobce organické veganské kosmetiky nové generace.

Jedná se o kosmetiku s obsahem až 98% organických složek, s certifikátem Cosmos Organic a Vegan BDIH. Její přípravky nejsou testovány na zvířatech ani neobsahují živočišné složky. Firmě také velmi záleži na ekologických obalech produktů a celkově na ochraně přírodních zdrojů při šetrném využívání organického bahna, které získává z oblasti u rakouského Bad Traunstadu. Organické bahno je mimořádně bohaté na huminové kyseliny obsažené ve všech produktech této značky. Rostlinné látky se přírodním procesem přeměňují na biologicky dostupné minerály, aminokyseliny a stopové prvky, které jsou pak vázány v huminových kyselinách. Ty následně působí jako silné antioxidanty, prodlužují životní cyklus buněk a mají protizánětlivý účinek. Zároveň zvyšují odolnost přirozené ochranné bariéry pokožky. Díky veškerým blahodárným složkám v produktech firmy TRAWENMOOR – výtažkům z bahenních rostlin, mechu a kyselině huminové – pokožka může regenerovat na buněčné úrovni, stává se lépe vyživenou a omlazenou.

csm_trawenmoor_linie_gesamt_print_ea54a6bfbc

Od čištění až po finální výživu a ochranu s kosmetikou TRAWENMOOR

Nejzákladnějším tajemstvím zdravé a krásné pleti je dokonalé čištění. V tomto ohledu má TRAWENMOOR v nabídce denní dvoufázové čisticí ošetření s přípravkem PRE-Cleanser. Přípravek v sobě zahrnuje oleje, které snadno a řádně odstraní make-up, přebytečný kožní maz a další nečistoty. Následným krokem je použití čisticí pěny nebo čisticího mléka.

Pro hloubkové čištění pleti a odstranění odumřelých buněk značka nabízí peeling 2-WAY SCRUB s dvojím účinkem. Přípravek obsahuje jak enzymový komplex, tak mechanické částice pro lepší exfoliaci odumřelých buněk. Má adstringentní účinky a při používání 1-2x týdně zajistí potřebné pročištění rozšířených pórů a jejich stažení.

Dalším krokem v péči o pleť je tonizace. Možná není úplně jasné, proč vlastně užívat tonikum. Po kontaktu s vodou pokožka totiž mění své přirozené hodnoty pH a je nutné jich znovu dosáhnout. TRAWENMOOR nabízí dvě tonika s kyselinou huminovou – pro smíšenou a citlivou pleť.

Po všech předchozích krocích pleť vyžaduje intenzivní hydrataci. K tomu dobře poslouží vlajkový produkt firmy – Humic Serum – sérum a elixír krásy pro všechny typy pleti s vysokou koncentrací huminových kyselin. Při každodenním používání podporuje omlazovací procesy: dodává hydrataci, obnovuje buňky, zlepšuje pružnost pokožky a vyhlazuje vrásky.

A konečně – v závěru je třeba nanést krém podle typu vaší pleti, pro dodání výživy a ochranu. V tomto směru TRAWENMOOR nabízí pět produktů s přihlédnutím k potřebám všech typů pleti: Balance Cream vhodný pro mastnou a smíšenou pleť, Sensitive Cream pro citlivou a suchou pleť, Hydro Cream vyvinutý pro dehydratovanou pleťa Regenerační krém v případě pleti s prvními známkami stárnutí, který vyrovnává tón pleti a vyhlazuje vrásky. A také Redness Control Cream, který si zamilují klienti se sklonem ke kuperóze a růžovce. Krém stahuje žilky a zmírňuje zarudnutí.

2-2

TRAWENMOOR to je jedinečný koncept inspirovaný vnitřním procesem, který probíhá v rámci přirozené funkce bahenní krajiny a funguje jako uzavřený ekosystém, kde se velká škála rostlin na základě biodiverzity vzájemně doplňuje svou jedinečností a funkčností a udržuje systém v dokonalém stavu. Tento proces se promítá do všech přípravků firmy a následně také přímo do Vaší pleti!

V České republice je veganská německá značka kosmetiky TRAWENMOOR zastoupena oficiálním distributorem TOTIS Pharma.

Pro další informace a objednávky volejte 800 701 088 nebo navštivte stránky totispharma.com Přihlaste se a sledujte nás na www.instagram.com/totis_pharma_cesko_slovensko, aby Vám neunikly žádné novinky a nabídky.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 12.07.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio