Účinný bojovník proti stárnutí

Účinný bojovník proti stárnutí

Pokud hledáte šikovného pomocníka v boji proti stárnutí, jste tady na správné adrese. Dnes už není žádným tajemstvím, že kolagen, tedy bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání, má na procesu stárnutí značný podíl. Po 40 roku života jej naše tělo totiž už skoro neprodukuje, samotný pokles produkce kolagenu ale začíná už mnohem dříve. Pokud si proto chceme užít náš mladiství vzhled bez vrásek, co nejdéle je vhodné jej začít doplňovat přesně produkty jako je Viacollagen. Je vyráběn na Slovensku a splňuje všechny podmínky, je tak platně registrován na Úřadě veřejného zdravotnictví SR. Také obsahuje výhradně 100% přírodní aroma a barvivo, můžete se tak těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoliv chemických škodlivin.

A v čem je vlastně tak skvělý? Krom toho, že výborně chutná, tak obsahuje i opravdu pořádnou dávku hydrolyzovaných kolagenových peptidů – jedná se o nejkvalitnější formu kolagenu. Pro člověka jsou totiž nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Konkrétně v balení naleznete až 150 000 mg mořského kolagenu typu I a III, to navíc i v kombinaci s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tedy tří základních stavebních prvků pokožky.

Anti-age receptura:

Výše uvedeným samozřejmě Viacollagen nekončí a v jeho složení se ukrývá tzv. Anti-age receptura. Naleznete v něm totiž také vysokou dávku vitamínu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu a zároveň jej pomáhá i lépe vstřebávat do organismu. Zinek má pozitivní vliv na zdraví vlasů, nehtů a pokožky, přispívá taky k normální plodnosti a reprodukci. Biotin pak zpevňuje vlasy a nehty a udržuje zdraví pokožky, mimo jiné podporuje fungování nervové soustavy a také významně přispívá k normálnímu chodu metabolismu, stává se tak důležitým zdrojem pro tvorbu energie.

Odkaz zde

Klíčové vlastnosti kyseliny hyaluronové:

  • Navrací vysušeným vlasům lesk.
  • Napomáhá k redukci vrásek a vyhlazení pleti
  • Hydratuje a vyživuje pleť zevnitř
  • Pomáhá při potížích s akné i dermatitidou
  • Stimuluje růst kožních buněk

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 01.09.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio