DETOXIKACE ORGANISMU

DETOXIKACE ORGANISMU

CO JE DETOXIKACE?

Detoxikace je velmi důležitý očistný proces pro naše tělo. Během tohoto procesu se organismus zbavuje škodlivých látek, které by mohly mít nepříznivý vliv na činnost vylučovacího a trávicího systému.

PROČ JE DETOXIKACE ORGANISMU DŮLEŽITÁ?

Na lidský organismus neustále útočí toxiny a další patogeny, proto je očista těla velmi potřebná. Lidský organismus si do jisté míry dokáže poradit sám. Ovšem důležité orgány zodpovědné za očistu těla, jako jsou játra, ledviny, tlusté a tenké střevo, stejně jako kůže a štítná žláza, se tímto neustálým vypětím vyčerpávají. Může se např. stát, že játra nestíhají škodlivé látky tak rychle zpracovávat, to znamená, že si je tělo uloží do tukových zásob, což sebou dříve či později nese zbytečné potíže. Proč tuto práci těmto orgánům trochu neulehčit.

Věděli jste, že až 80 % imunitních buněk se nachází v trávicí soustavě, a to hlavně ve střevě? A že až 80 % tvorby hormonu štěstí serotoninu se odehrává také ve střevech?

PROČ DOPLNĚK STRAVY DETOX by ANNA BRANDEJS?

Doplněk stravy Detox by ANNA BRANDEJS obsahuje osm pečlivě vybraných rostlinných extraktů s optimálním množstvím, které stimulují pročištění celého organismu nejen v náročných životních obdobích. Do kontaktu s toxiny přichází totiž lidský organismus dennodenně – vstřebává je ze vzduchu, vody, půdy, ale i stravy či léků. Detox by ANNA BRANDEJS je přírodní produkt bez přidaných cukrů, bez lepku, laktózy a je vhodný také pro vegany.

detox-podstavec

 ČEMU DETOX by ANNA BRANDEJS NAPOMÁHÁ?

- Stimuluje detoxikaci organismu

- Podporuje regeneraci zažívacího traktu, což vede ke zdravým střevním pohybům, a tím může napomoci předcházet vzniku zácpy, hemeroidům, zánětům a rakovině tlustého střeva

- Napomáhá odstranit parazity z trávicího ústrojí

- Napomáhá redukovat nadýmání, protože podporuje rovnováhu trávicích bakterií

- Napomáhá zlepšit trávení

- Přispívá k úbytku váhy díky efektivnímu zpracování potravy a rychlejšímu trávení a zlepšení činnosti lymfatického systému

- Přispívá ke snížení únavy a k dodání energie díky pročištění organismu, díky podpoře detoxikace střev

- Přispívá ke zlepšení akné

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Jídlo | Přidáno: 25.05.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio