Cvičení doma – díl 2. Push up wheel

Cvičení doma – díl 2. Push up wheel

Pokud jste přívrženci poklidného cvičení doma, máme pro vás tip na užitečnou cvičební pomůcku, která vám nezabere doma žádné místo! Řeč je o Push up wheel. S touto pomůckou se výborně cvičí kliky a posilují rovnovážné i vyrovnávací pozice, takže dáte pořádně zabrat břišním svalům.

Kliky s Push up wheel

Začněte v pozici jako byste chtěli udělat klasický klik. Do rukou uchopte Push up wheel s nasazenými kolečky. Nyní udělejte klasický klik ale s tím, že při zvedání se zpět vytočíte ruce s Push up wheel tak, aby vám pěsti směřovaly směrem dopředu. Kliky odcvičte ve 3 sériích po 10 – 15 opakování, podle vaší kondice.

push up wheel - 009 --- Expires on 12-04-2021

Přítahy kolenou v kliku

Pokud si chcete konečně vyrýsovat vysněné břišní svaly, zařaďte do svého tréninku tento cvik. Push up wheels rozdělte a spodní kryt s kolečky si nasaďte na špičky tenisek. Zaujměte výchozí pozici pánského kliku a nyní kolena současně přitahujte k tělu pod sebe. Zapojíte tak maximálně přímé břišní svaly a efekt cviku rozhodně pocítíte. Tento cvik cvičte ve 4 sériích po 15 – 20 opakováních podle vaší aktuální kondice.

push up wheel - 003 --- Expires on 20-06-2021

Upažování rukou v kliku

K tomuto cviku budete potřebovat Push up wheel s nasazeným spodkem s kolečky. Uchopte jej do obou rukou a zaujměte výchozí pozici pánského kliku. Nyní začněte upažovat vždy jednu ruku do strany tak, aby byla po celou dobu provedení cviku natažená, přičemž druhá ruka provádí klasický cvik. Kromě posílení prsních svalů tak pořádně potrápíte i přímé a šikmé břišní svaly. Proveďte 10 opakování po 3 sériích.

push up wheel - 002 --- Expires on 20-06-2021

Autor: Martina Doubravová | Rubrika: Pohyb Tipy | Přidáno: 17.10.2018 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio