Do pěti minut hotovo, ani o vteřinu déle. To je první Sýr na pánev!

Do pěti minut hotovo, ani o vteřinu déle. To je první Sýr na pánev!

Sýrová „revoluce“ je tady: Sýr na pánev od Madety. Určený k tepelné přípravě, která nezabere více než pět minut, a navíc je tak snadná, že ji zvládnou i děti. Na výběr jsou hned tři varianty: klasik, s bylinkami a se šunkou nejvyšší jakosti.

Už žádné pracné obalování v mouce, vejcích a strouhance, žádná dlouhá příprava, žádné smažení na přepáleném tuku. Sýr na pánev je modernější a téměř bezpracná verze „smažáku“. Stačí ho jen jednoduše vyndat z obalu, vložit na pořádně rozpálenou pánev nebo elektrický gril s celistvou deskou a opékat z obou stran dozlatova.

Sýr se při opékání neroztéká, drží tvar a kuchyně navíc zůstane po jeho přípravě čistá, protože ani neprská. Po opečení je voňavý sýr zvenčí krásně zlatavý a uvnitř měkký a vláčný. Hodí se k rozmanitým přílohám, k obědu, večeři či svačině, a to na různé způsoby. Snadnou a rychlou přípravu ocení doma i v zaměstnání všichni milovníci tepelně upravovaných sýrů.

V praktickém balení se skrývají dva kousky pařeného sýra s vysokým obsahem mléčných bílkovin a bez konzervantů. S láskou ho pro vás vyrábějí sýraři z Madety.

Na výběr jsou tři příchutě, lahodná sýrová klasika, varianta se směsí voňavých bylinek a se šunkou nejvyšší jakosti.

O Sýru na pánev se více dozvíte na syrnapanev.cz.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 10.05.2021 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio