Plánujte a motivujte se při vaší cestě za zdravým životním stylem - tip na dárek

Plánujte a motivujte se při vaší cestě za zdravým životním stylem – tip na dárek

Máte okolo sebe někoho (nebo snad mluvíme přímo o vás?), kdo neustále začíná s cvičením od začátku, protože má problém udržet si pravidelný návyk? Pak pro vás máme skvělý tip na dárek nebo pozornost pro vás, která by vám cestu za zdravějším životním stylem mohla ulehčit! Co je na papíře, to se totiž počítá a pokud jste nadšení odškrtávači to-do listů, bude pro vás daleko těžší upřednostnit (už zase) úklid, vaření nebo jiné povinnosti před sebou samým. Naplánujte si cvičící rande sami se sebou! Čas, kdy se věnujeme sami sobě a svému zdraví je totiž nejlepší investice. Nemluvě o přesahu do našeho duševního zdraví, kdy si odpočineme od rutinních povinností a upřednostníme péči o sebe, o příjemném vyplavení endorfinů a serotoninů při cvičení nemluvě. Zdravé tělo má přeci větší hodnotu než prach na nábytku.

Cestu k pravidelným návykům, ať už v pohybu či například pravidelném pitném režimu apod., vám usnadní tyto vychytávky! Jsou magnetické a můžete si je tak připevnit na lednici a mít na očích vaše plány celý den (a také pokaždé, když dostanete chuť na něco hříšného z lednice :) ).

Magnetický měsíční plánovač

Do tohoto měsíčního rozvrhu si můžete předem naplánovat vaše tréninky, ať už se věnujete jakémukoliv sportu či cvičení. Navíc obsahuje i habit tracker, díky kterému se vám budou lépe zařazovat nové návyky do vašeho života! Zapomínáte si pravidelně brát své vitaminy, dodržovat pitný režim nebo jíst dostatečné množství zeleniny a ovoce? Šup s tím do plánovače a pokaždé, když splníte váš cíl, hezky si ho odškrtněte. Je to návykový pocit, slibujeme.

fitness-planovač-fiala-hotovy-600x450

Stravovací deník

Stravovací deník využijete při plánování svého zdravého jídelníčku, nebo si do něj jen můžete zapisovat, to co jste daný den snědli. Do deníku si také můžete zapisovat fyzické aktivity, dobu spánku, pitný režim a mnoho dalších věcí. Pokud máte problémy s udržením motivace, pomohou vám motivační citáty, 7 stránek věnovaných doporučení o správném jídelníčku, pohybu, psychice a relaxaci. Více informací najdete zde.

82302947_995266657524684_563709861984993280_o-e1635339167617-1-600x600

Stírací plakát

Pokud máte ve svém okolí nadšence, který se vrhá po hlavě do různých výzev, mohl by ho upoutat tento stírací plakát. Každý den si setřete políčko, kde uvidíte úkol pro dnešní den. Se stíracím plakátem si půjdete zaplavat, absolvujete výšlap, zacvičíte si na různé části těla, zkrátka žádná nuda.

stírací plakáty příspěvek HOTOVY

Sada plánovačů

A pokud nejste žádní troškaři a rádi se pouštíte do změn hezky od píky, pak je tu pro vás sada plánovačů, kde najdete měsíční magnetický plánovač, trhací nákupní seznam, plánovač jídelníčku i s potřebnými stíratelnými fixami a houbičkami.

fialová sada (2)

Teď už se jen pustit do vaší cesty, za vysněnou postavou a zdravím.

Autor: Lucie Kovandová | Rubrika: Tipy | Přidáno: 12.12.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio