Tajemství chutí, darujte opravdu chutný dárek pod stromeček!

Tajemství chutí, darujte opravdu chutný dárek pod stromeček!

Přemýšlíte, kde na poslední chvilku sehnat doplňkové dárky pod stromeček, které udělají opravdovou radost? Darujte ten nejchutnější dárek, darujte koření od tajemstvíchutí.czNa výběr je hned několik balíčků koření dle toho, koho chcete obdarovat, obsah koření je tedy tak maximálně přizpůsoben své cílové skupině!:)

Pojďme se tedy podívat, jak balíčky vypadají.

Dárkové balíčky:

pro_maminku

Dárková sada koření pro maminku:

– Bylinkové máslo

– Špagety, těstoviny s medvědím česnekem

– Dobrotka z Moravy – Dětská vegetka

– Dětská masa

pro_tatinka

Dárková sada koření pro tatínka:

– Kuře zlaté

– Americké brambory

– Pečená a grilovaná masa

– Maďarská paprika TOP quality

pro_babicku

Dárková sada koření pro babičku:

– Vegetka dobrotka bez glutamanu

– Šípková omáčka

– Mletá masa

– Chlebové koření

pro_dedecka

Dárková sada pro dědečka:

– Gulášová kořenící směs

– Králík – Jehněčí

– Paštiky – Nádivky

– Houbové koření Čaraka

mistr_grilu

Dárková sada pro mistra grilu:

– Grilovaná zelenina

– Grilovačka

– Grill s medvědím česnekem

– Grill Delikates

Více dárkových sad najdete přímo na eshopu www.tajemstvichuti.cz 

Zde krátké představení e-shopu www.tajemstvichuti.cz slovy jednatelky Marcely Švecové.

Náš život jsme zasvětili vývoji receptur, výrobě, zpracování a následnému prodeji jednodruhového koření, kořenicích směsí, sušené zeleniny, ochucených těstovin a strouhanek. Na prvním místě je pro nás výběr kvalitních surovin.

V dnešní době vyrábíme i zakázkovou výrobu. Zkušenosti sbíráme již od roku 2004 a nyní nabízíme více než 250 druhů produktů. Při výrobě dáváme přednost přírodním ingrediencím bez nutnosti použití chemických barviv a aromat. Hlavní motivací naší práce je stále se vracející spokojený zákazník. Dodáváme do maloobchodní i velkoobchodní sítě v ČR a SR. Naše nabídka je určena jak pro koncového zákazníka, tak například pro farmářské obchody, kvalitní masny a uzenářství, zelinářství, zdravé výživy, pekařství, vinotéky, lékárny. Naše úsilí zdaleka nekončí, stále pracujeme na rozšiřování nabídky produktů, dalších službách pro obchodní partnery a získávání nových odběratelů.

Rok 2018 byl pro naší společnost mimořádně úspěšný, získali jsme certifikáty kvality KLASA pro 9 výrobků z řady ochucených těstovin, jsme držiteli ocenění Zlatá Salima 2018 za Špenátové těstoviny, držiteli České cechovní normy a dále jsme získali za produkt těstoviny s medvědím česnekem ocenění Zlatá chuť jižní Moravy. 

Naše produkty jsou jedinečné právě ve výběru surovin pro jejich výrobu, neměnící se jakosti a pečlivého ručního zpracování. Díky tomu naše produkty mají jedinečnou chuť, barvu a vůni.

Vzhledem k tomu, že jsme v roce 2018 získali certifikát kvality Klasa, mohli jsme se zúčastnit mezinárodního veletrhu v Berlíně Grune Woche v lednu 2019. Otvírají se nám velmi reálné možnosti expandovat s našimi výrobky na německý a světový trh.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Jídlo | Přidáno: 12.12.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio