Tipy na dárky od české značky Fabini, které změní zážitek z vaření

Tipy na dárky od české značky Fabini, které změní zážitek z vaření

Přinášíme tipy na dárky od české značky nádobí z vícevrstvé nerezové oceli Fabini. Obdarované potěší nejen do detailu promyšleným designem a konstrukční bezchybností, ale především špičkovými tepelnými vlastnostmi a 25letou zárukou. Nádobí je vyrobeno ze zdravotně nezávadného certifikovaného materiálu.

Prémiová značka moderního nádobí Fabini představuje produkty, které potěší kuchaře začátečníky i pokročilé. Recept úspěchu v kuchyni závisí i na dobře zvoleném nádobí, a to od Fabini má 3 hlavní pilíře: nadstandardní tepelné vlastnosti, funkční design a kvalitní zpracování.

 Rendlík je základ

Bez rendlíku není kuchyně. Ten od Fabini je vyroben z vícevrstvé nerezové oceli, zdravotně nezávadného materiálu, který díky svým tepelným vlastnostem pomůže rovnoměrnému rozvinutí chutí. Detail, který potěší, je vnitřní objemová měrka a tepelně izolovaná ergonomická rukojeť.

 Rendlík z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 14 cm, na fabini.cz za 2 099 Kč.

image2-2

 Nepostradatelná pánev

Mimořádné tepelné vlastnosti a rovnoměrný rozvod tepla až do okrajů přináší také pánev Lucca. Využijete ji při tvorbě toho nejlepšího medium rare steaku nebo nedělních palačinek. Hodí se na všechny typy vařičů včetně indukce, můžete ji zapékat v troubě, mýt v myčce a dokoupit se k ní dá i pasující poklice.

Pánev z vícevrstvé nerezové oceli Ø 24 cm, na fabini.cz za 2 299 Kč.

image5

  Pekáč na slané i sladké

Pekáč z kolekce Lucca je nadčasovým kusem nádobí. Jeho rozměry 35×25 cm se budou hodit na přípravu konfitovaného kachního stehna nebo glazovaného bůčku stejně jako na klasické buchty či rýžový nákyp. Jako všechny ostatní, i tento kus nádobí je vyroben z certifikovaných materiálů a chuť výsledného pokrmu tak zůstane nenarušená i při přípravě jídla s dlouhou dobou pečení.

Pekáč z vícevrstvé nerezové oceli 35 x 25 cm, na fabini.cz za 4 299 Kč.

image4

 Wok pro experty

V asijských zemích se bez něj neobejde žádná domácnost, díky svému dokonale promyšlenému tvaru a multifunkčnímu využití se z woku ale stal fenomén celosvětového formátu. Hodí se k velmi rychlé úpravě masa a zeleniny ve stylu stir-fry, překvapivě ho můžete ale použít i na dušení. Wok od Fabini navíc není závislý na přímém ohni, ale dá se používat i na indukci, kde velmi dobře funguje. Teplo je u nádobí z vícevrstvé oceli totiž vedené až do okrajů, takže se pánev dokáže opravdu rozpálit. Vyboulený tvar pak dodává na objemu, který zvláště při prohazování většího množství surovin kuchař ocení.

Pánev WOK z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 26 cm, na fabini.cz za 3 499 Kč.

image6

 Sada pro ty, kdo se nespokojí s málem

Kdo jednou podlehne kouzlu kulinárního umění, má problém přestat. Ideálem se pak stává sada nádobí z jedné kolekce, ze stejného materiálu se stejnými vlastnostmi. Ve velké sadě z vícevrstvé oceli najdete 5 kusů nádobí, které jsou pokročilejším základem pro milovníky gastronomie. Set obsahuje malý a velký hrnec, rendlík, hlubokou menší pánev a velkou nepřilnavou pánev. První čtyři nádoby jsou navíc doplněny o nerezové poklice. Stejně jako nemusíte mít starost o připalování, nemusíte ji mít ani o prostor. Nádobí značky Fabini je sice masivní, je ale také stohovatelné a tím pádem skladné.

Pokročilá sada nádobí z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovými poklicemi, pouze na fabini.cz za 14 699 Kč.

image1-3

 Jistota výběru

Váháte? Darujte možnost osobního výběru. Dárkový voucher pořídíte v rozmezí 500 až 10 000 Kč. Elektronický poukaz zakoupíte online, obratem ho obdržíte do e-mailu a podle návodu na stránkách ho můžete po vytisknutí složit do nápaditého tvaru.

Vícevrstvá nerezová ocel, perfektní vedení tepla, jednoduchá údržba, vysoká životnost a promyšlené detaily jsou atributy značky, která pod stromečkem potěší kuchaře eléva i vyzrálé gurmety s chutí experimentovat. Nádobí je navrženo v České republice a vyrobeno v Itálii.

image3

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Jídlo | Přidáno: 16.11.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio