Nepodceňujte výběr sportovního oblečení

Nepodceňujte výběr sportovního oblečení

Chystáte se začít se cvičením? Nebo už cvičíte ale řešíte, že vás v určitých pozicích moc škrtí oblečení či je vám nepohodlné? Věřte nebo ne ale i špatně zvolené oblečení může být důvodem, proč vás cvičení přestane bavit a vykašlete se na něj. Navíc v dnešní době už se sportovní oblečení, často nosí i během volného času – např. na procházku či turistiku. Důležité je tedy zvolit sportovní oblečení tak, aby bylo pohodlné za každých okolností!:)

Nejdůležitější jsou určitě správně zvolené sportovní legíny. Legíny musí mít ten správný střih a musí být ze správného, dostatečně elastického a přizpůsobivého materiálu. Legíny do posilovny by měly být zároveň neprůhledné. Přeci jen jde o váš dobrý pocit.

Takové legíny můžete používat na jakýkoliv druh sportu. Ať už se jedná o cvičení v posilovně, běhaní, skupinové lekce, jógu, aerobic ale také při volnočasových aktivitách – procházky, turistika, jízda na kole apod.

DSC_2868_FB (1)

Jak vybrat legíny z e-shopu

Pokud chcete objednávat legíny online, určitě si jako první najděte velikostní tabulku. Následně si přeměřte své partie krejčovským metrem, abyste měli jistotu, že vám legíny nebudou ani malé ani velké. Pamatujte, že správně zvolená velikost, je u legín zásadní, jinak by vás mohl trápit např. odstátý pas. Přeměření partií pro vás může být i motivací k poctivému tréninku:))

Legíny vás v žádném případě nesmí nikde škrtit, omezíte tak cirkulaci krve v končetinách, což není vůbec dobré. Doporučujeme vyhýbat se legínám se sníženým pasem, vyhnete se tak neustálému vytahování kalhot během cvičení a v chladnějších dnech nebudete řešit nepříjemné táhnutí chladu v oblasti beder.

DSC_3336_FB

Na základě výše uvedeného, bychom doporučovali zvolit legíny se středně vysokým až vysokým pasem. Poslední dobou, se z legín stává velice oblíbený módní kousek oblečení. Vyrábí se nespočet zajímavých designů a stylů, díky kterým, si můžete užít dokonalý komfort nejen do fitka. Pro inspiraci, naše redakce vybrala e-shop české značky fitness oblečení Galsari, kde najdete velice pěkné a kvalitní legíny.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Pohyb | Přidáno: 12.06.2022 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio