Nepodceňujte výběr sportovního oblečení

Nepodceňujte výběr sportovního oblečení

Chystáte se začít se cvičením? Nebo už cvičíte ale řešíte, že vás v určitých pozicích moc škrtí oblečení či je vám nepohodlné? Věřte nebo ne ale i špatně zvolené oblečení může být důvodem, proč vás cvičení přestane bavit a vykašlete se na něj.

Nejdůležitější jsou určitě správně zvolené sportovní legíny. Legíny musí mít ten správný střih, musí být ze správného, dostatečně elastického materiálu, ideální poměr látek je 80 % polyesteru a 20 % elastanu. Takové sportovní legíny můžete používat na jakýkoliv druh sportu, od cvičení v posilovně přes běhaní, skupinové lekce, jógu, aerobic a další.

D36pk-4_t129d

Jak vybrat legíny z e-shopu

Pokud chcete objednávat legíny online, určitě si jako první najděte velikostní tabulku, přeměřte své partie krejčovským metrem abyste měli jistotu, že vám legíny nebudou ani malé ani velké. Přeměření partií pro vás může být i motivací k poctivému tréninku:)) Legíny vás v žádném případě nesmí nikde škrtit, omezíte tak cirkulaci krve v končetinách, což není vůbec dobré. Doporučujeme vyhýbat se legínám se sníženým pasem, vyhnete se tak neustálému vytahování kalhot během cvičení a v chladnějších dnech nebudete řešit nepříjemné táhnutí chladu v oblasti beder.

D36pk-4_t126td

Poslední dobou se z legín stává i velice oblíbený módní doplněk. Vyrábí se nespočet zajímavých designů a stylů a stále více se razí motto – „nezáleží na výsledku ale hlavně u toho dobře vypadat“ :)) Velice zajímavé vzory legín a bezkonkurenční cenu vs výkon najdete u www.ramisport.cz.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Pohyb | Přidáno: 25.06.2020 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio