Bezalkoholové tinktury a jejich benefity

Bezalkoholové tinktury a jejich benefity

Nadcházející trend zdravého životního stylu – bezalkoholové bylinné tinktury, které nabízejí mnoho potenciálních zdravotních výhod. 

Klasicky se tinktury vyrábějí pomocí extrakce léčivých látek z bylin a kořenů do alkoholu, jelikož ale alkohol není vhodný pro všechny, firma Salvia Paradise se jako první v ČR začala věnovat výrobě bezalkoholových tinktur a to již v roce 2008. Při výrobě používá svou vlastní unikátní metodu několikanásobné extrakce.

Narozdíl od alkoholové metody, se při této metodě používá až 3 x větší množství byliny, výsledná koncentrace účinných látek je pak mnohonásobně vyšší a tinktury si zachovávají svou charakteristickou chuť a vůni použitých bylin a mají delší dobu trvanlivosti. Díky absenci alkoholu mají tinktury příjemnou, nasládlou chuť díky které si tinktury oblíbí i vaše děti.

V sortimentu alcohol-free tinktur firmy Salvia Paradise najdete více jak 50 druhů tinktur a to vše v BIO kvalitě neobsahují barviva, přidaný cukr ani žádná jiná aditiva.

Pokud s tinktury začínáte a nevíte, jakou bylinu zkusit jako první – zde jsou 3 nejoblíbenější bezalkoholové tinktury na e-shopu https://www.salviaparadise.cz.

1. Ašvaganda - efektivně podporuje psychickou a fyzickou odolnost, hodí se tak při zvýšené zátěži v práci či v osobním životě. Podporuje kvalitu spánku, duševní zdraví a dodává energii.

image2

2. Ostropestřec mariánský - bylina známá především pro svůj podporující vliv na správnou činnost jater, očistu a regeneraci organismu. Pokud jste tedy přes léto dali svým játrům více zabrat, není nic lepšího, než jim dopřát péči formou této tinktury, vaše játra vám poděkují.

image3

3. Kotvičník zemní - bylina, bohatá na fytosteroly, díky kterým má zejména u mužů kladné účinky na zdraví močové soustavy a pohlavních orgánů.

image4

Všechny tyto produkty a mnohem více najdete na e-shopu https://www.salviaparadise.cz.

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 31.10.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio