Jamonarna.cz - váš průvodce do světa pravého španělského kulinářství!

Jamonarna.cz – váš průvodce do světa pravého španělského kulinářství!

Jamonarna.cz je jedinečný koncept podniku a internetového obchodu, který vám přináší autentickou chuť Španělska až k vám domů. Podnik založil Honza Holemý s manželkou Lucií, oba bývali manažery korporací, kteří se zamilovali do španělské gastronomie. Jamonarna.cz se věnuje nabídce pouze nejlepší kvality přírodního Jamonu bez přídaných látek a konzervantů. Jsou tedy také výhradním dovozcem produktů z rodinné farmy Caballero Jamones SL do České republiky.

IMG_9726

Na rozdíl od mnoha jiných výrobců na trhu, kteří nabízejí Jamon různé kvality, se Jamonarna.cz zavazuje poskytovat pouze nejvyšší kvalitu Jamonu, která tvoří pouze 2% celkové produkce. Rozdíl v chuti je opravdu obrovský, nižší kvalita šunky často zanechává v ústech kyselou chuť, což mnoho zákazníků odradí od jamonu jako takového.

V Jamonarna.cz se soustředí nejen na kvalitu Jamonu, ale také na jeho párování s krásnými španělskými víny a dalšími lahůdkami se stejnou filozofií. Tapas bar, nacházející se v Praze 6, slouží jako ideální místo pro vychutnání sklenky vína, talíře Jamonu a různých dalších malých jídel, ideálních pro sdílení s přáteli.

Pro ty, kteří preferují vychutnat si španělské lahůdky v pohodlí svého domova, nabízí Jamonarna.cz také online obchod, kde si zákazníci mohou zakoupit řadu produktů. Ty zahrnují celé nohy Jamonu, vakuově balený Jamon, chorizo, tapas boxy a dokonce i paella kity, vše vyrobené s oddaností kvalitě a přírodním ingrediencím.

IMG_0356

Zákazníci mohou také navštěvovat kurzy krájení Jamonu v prostorách Jamonarna.cz, kde se mohou naučit, jak výborně nakrájet Jamon a skvěle si ho vychutnat i doma. Výběr vín v Jamonarna.cz zahrnující pouze organická a biodynamická vína vybraná someliérem během jeho 20 let cestování po Španělsku. Důraz je vždy kladen na kvalitu, do stálé nabídky jsou přidávána pouze vína, která nejlépe chutnají zákazníkům. V Jamonarna.cz jsou také k dispozici jiné španělské lahůdky, jako jsou: certifikovaný sýr Manchego, olivy Vegatoro a Gazpacho, což zajišťuje, aby zákazníci mohli zažít plnou škálu chutí, které Španělsko nabízí. A pokud jste z Prahy, můžete si objednat čerstvě krájený Jamón, s dopravou do 90 minut na Vaší party, firemní poradu či rodinnou oslavu. Odkaz zde

Jamonarna.cz je více než jen obchod, je to projekt vášně Jana a Lucie Holémy, kteří jsou oddáni přinášení autentické chuti Španělska do České republiky. S jejich závazkem kvality, přírodních ingrediencí a odborného výběru je Jamonarna.cz cílem pro každého, kdo chce zažít to nejlepší ze španělské gastronomie.

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 20.04.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio