Krabičková dieta - zdravý a vyvážený jídelníček na každý den

Krabičková dieta – zdravý a vyvážený jídelníček na každý den

Hledáte způsob, jak zlepšit své stravovací návyky a získat zdravější životní styl? Pak je tu pro vás řešení – krabičková dieta!

iKitchen.cz nabízí rozmanitý a vyvážený jídelníček, který obsahuje spoustu zeleniny a ovoce a každý den máte porci ořechů, které jsou skvělým zdrojem zdravý prospěšných tuků!

Hlavní jídla se během 4 týdnů neopakují, takže se nemusíte bát, že vám jídlo přestane chutnat. Navíc nabízí různé světové kuchyně každý den, jako například lasagne Bolognese, asijské soté s kuřecím masem a růžovými nudlemi, pizza, italské rizoto s vepřovou panenkou, bezlepkové domácí knedlíky s karotkou s hovězí Bourguignon, Středomořská paella s mořskými plody, poke bowl s krevetami nebo s kuřecím masem a mnoho dalších.

Krabičková dieta iKitchen.cz je vhodná pro každého, bez ohledu na to, zda preferujete vegetariánskou nebo nízkosacharidovou stravu. Navíc odstranili lepek, cukr, konzervační látky a umělá barviva z  jídelníčku a používají pouze kvalitní a zdravé suroviny.

Na iKitchen.cz najdete individuální program pro každého, v závislosti na pohlaví, věku, váze, výšce, sportovní aktivitě a osobních cílech. Můžete si zvolit cíl zhubnout, udržet si kondici, nebo nabrat svalovou hmotu. S osobním profilem můžete snadno sledovat svůj jídelníček a nutriční hodnoty.

iKitchen nabízí celkem čtyři programy: Balance, Low Carb, Vegetarián a Anti-age, každý program má více podkategorií podle denního kalorického příjmu. Pokud máte alergie nebo intolerance na některé potraviny, můžete si nastavit vyloučení mléčných výrobků (laktózy), ořechů, ryb, mořských plodů atd.

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 14.04.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio