Nestíháte vařit, ale rádi byste zkusili ketodietu?

Nestíháte vařit, ale rádi byste zkusili ketodietu?

Rádi byste shodili nějaké kilogramy, ale odrazuje vás vidina hladovění? Nebo byste rádi zkusili ketodietu, kterou si lidé chválí pro její efektivitu a udržitelnost, ale nestíháte si chystat všechna jídla sami? Možná je na čase zkusit ketodietu od Victus. Nemusíte se bát, nejde o žádné instantní nápoje s chemickou příchutí, ale o hotová jídla, která si jen ohřejete. 

Co je to ketodieta?

Ketodieta, kterou možná znáte pod označeními ketogenní dieta, proteinová dieta apod., je stravování, kdy upřednostňujete ve svém jídelníčku vyšší podíl bílkovin (proteinu) oproti tukům a sacharidům. Tělo tak přejde do režimu ketózy, kdy začne jako zdroj energie primárně využívat vaše tukové zásoby z podkoží nebo viscerální tuk, který se ukládá mezi vašimi orgány a je velice nezdravý.

Stav ketózy je při hubnutí velice žádoucí i kvůli tomu, že necítíte pocit hladu. Pocit hladu je často přímo spojen s nedostatkem bílkovin ve vašem jídelníčku. Při ketóze dochází také ke snižování cholesterolu v krvi a spoustu lidí uvádí zvýšení energie a dobrou náladu. Pokud se bojíte ztráty svalů, které jste si poctivě budovali v posilovně, ketóza je to pravé pro vás. Chrání totiž vaše svaly a nedochází tak k jejich úbytku.

1908_0

Proč právě Victus produkty?

Protože tato ketojídla jsou sestavena odborníky, kteří výživě rozumí a mají v oboru 12 zkušeností. Nemusíte se tak bát, že nebudete mít dostatek živin a při dietě svému tělu spíše ublížíte. A jaké další výhody můžete od Victus diety očekávat?

- NEHLADOVÍTE. Není snad nic horšího, než se snažit zhubnout a přitom cítit neustálý hlad. Nutí vás to tak myslet na jídlo a spíše se uchýlíte k nečekanému náletu na ledničku. Vysoký příjem bílkovin vás před hladověním chrání a dieta je tak pro vás příjemná. Hlad můžete cítit pouze první 2-3 dny při přechodu na ketodietu, kdy se tělo přenastavuje do stavu ketózy. Pomoct si můžete zvýšeným příjmem povolené zeleniny nebo přidáním bílku k jednomu z vašich jídel.

- ŽÁDNÝ JOJO EFEKT. Dieta Victus vás provede postupným přechodem k normálnímu stravování po tom, co dosáhnete svých výsledků. Nemusíte se tak bát jojo efektu, kdy se vám všechna shozená kila vrátí zpět. Samozřejmě pokud budete polykat denně oblíbené koblihy nebo pytlíčky chipsů při sledování televize, to už vám žádná dieta jojo efekt nezachrání  :-)

- BEZPEČNÁ DIETA. Victus dieta je naprosto bezpečná, vaše tělo dostane vše, co potřebuje a nemusíte se tak bát podvýživy nebo jiných zdravotních problémů. Jídla neobsahují žádnou škodlivou chemii.

- ŽÁDNÉ VAŘENÍ. Při této dietě si můžete zakoupit celý balíček jídel na 1 až 2 týdny dopředu a nemusíte tak ztrácet čas vymýšlením jídelníčků, nákupem jídel a hlavně jejich přípravou, což je ideální, pokud vás od každého hubnutí odrazuje nedostatek volného času, který tak můžete věnovat své rodině.

Jak Victus dieta probíhá?

Samozřejmě si můžete nakoupit keto jídla od Victus a zařadit je do svého jídelníčku místo jídel, která si nestíháte uvařit sami. Vybírat můžete z více než 300 druhů jídel z celé Evropy. Těšit se můžete např. na kuře se sladkokyselou omáčkou, hovězí medailonky na zelenině nebo proteinové penne s boloňskou omáčkou. Na výběr jsou i různé proteinové dezerty, palačinky nebo kaše. Také vám to nezní jako ono známé dietní mučeníčko?

A nebo to můžete vzít od podlahy a zůčastnit se jejich dietního programu, který má 4 fáze. Zajímá vás, jak to celé probíhá? Pojďme na to!

Victus online dietní program je rozdělený do 4 fází. První fáze spočívá v tom, že nahradíte všechna vaše jídla 4 jídly z jejich dietního programu. K tomu můžete konzumovat doporučenou zeleninu. Nás nadchl především fakt, že v této fázi hubnete hned a nejvíce, nemusíte se tak bát, že vám dojde motivace. Poté procházíte dalšími fázemi tak, že pokaždé uberete jedno jídlo z dietního programu a nahradíte ho vlastním, až se po úspěšném hubnutí postupně navrátíte k normálnímu stravování. Jednoduše, bez hladovění, složitého vaření a hlavně bez jojo efektu. Čtyři fáze programu si přiblížíme v dalším článku, který připravujeme.

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 01.11.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio