Posilněte svou imunitu: 100% přírodní Fua Fua drink kdykoliv a kdekoliv!

Posilněte svou imunitu: 100% přírodní Fua Fua drink kdykoliv a kdekoliv!

Fua znamená v samojské polynéštině ovoce. A Fua Fua znamená ovoce na druhou…
Ve Fua Fua věří, že svět by byl lepší místo, kdyby každý konzumoval dostatek ovoce a měl více živin pro silnou imunitu. Proto
vzala parta nadšenců do zdravého životního stylu přes 20 druhů ovoce a přidali k nim další superpotraviny a přírodní rostlinné extrakty. Díky poznatkům nejmodernější vědy a technologie dokázali z ovoce vyextrahovat vodu, ale zároveň kompletně zachovat živiny včetně vitaminů, minerálních látek a vlákniny. To vše zabalili do praktických sáčků, ze kterých si snadno připravíte lahodný a zdravý nápoj Fua Fua – kdykoliv a kdekoliv. 

A jak to celé začalo? Byla jednou jedna holčička, která nechtěla jíst ovoce… A právě tam se začal psát rodinný příběh Fua Fua. Dcera Elenka manželů Šmejkalových nikdy neměla ráda čerstvé ovoce. Pro rodiče to byla velká výzva. “Vařili jsme přesnídávky, odšťavňovali fresh šťávy, připravovali smoothies všemožných kombinací. Na Elenku ale nefungovalo nic. Můj manžel Zdeněk se shodou náhod seznámil s technologií lyofilizace, tedy sušení mrazem. Prostřednictvím této technologie je možné v ovoci zachovat všechny živiny a hlavně prodloužit trvanlivost ovoce či zeleniny. V naší rodině zavládlo nadšení!” popisuje maminka Monika Šmejkalová, jedna ze zakladatelek značky Fua Fua.

02

Během pokusů s lyofilizovaným ovocem se Šmejkalovi seznámili s Jitkou Fürst, milovnicí smoothies a zkušenou manažerkou a společně začali podnikat. “Naší vizí je, aby zdravé ovoce bylo přístupnější každému. Chceme přirozeně zlepšovat imunitu lidí tím, že budou konzumovat dostatek ovoce a přijímat tak více přirozených živin v každém ročním obdobím. Na jakémkoli místě a v jakoukoli dobu,” říká Jitka Fürst spoluzakladatelka Fua Fua.

03

Při vývoji immunity drinků ve Fua Fua vycházeli z podstaty a chuti ovocných smoothies. Pro zvýšení imunitního účinku ale přidali spoustu superpotravin, zeleniny a dalších rostlin, jako je například modrá spirulina, kurkuma nebo baobab. Jednotlivé ingredience
navíc zkombinovali tak, aby se vzájemně podporovaly při vstřebávání a dávaly tělu maximum nutrientů. Pro efektivní složení a výbornou chuť zapojili do příprav i nejrůznější vědce, lékaře, someliéry a nutriční specialisty.

100% přírodní nápoj bez chemie, barviv a bez přidaného cukru, s vysokým obsahem vlákniny a vitaminu C, nabitý antioxidanty, který podporuje zdravou imunitu a skvěle chutná. To je Fua Fua. Tak na zdraví!
www.fuafua.com

 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 26.01.2024 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio