První vyjížďka na kole - co vše budete potřebovat?

První vyjížďka na kole – co vše budete potřebovat?

Plánujete svoji první jízdu na kole a nevíte, co si vzít na sebe a co si vzít s sebou? S výbavou na první jízdu vám pomůže náš dnešní článek. V tomto článku se podíváme na aktuální cyklistickou módu pro muže a ženy a také na základní nářadí, které by mělo být součástí vaší výbavy.

Jak se správně obléct:

Pro muže doporučujeme volnější kraťasy s vnitřní cyklistickou vložkou v kombinaci s volnějším dresem. Tento druh oblečení vám zajistí pohodlí a ochranu během jízdy na kole ale například i při prohlídce a procházce památek či při obědě na celodenním výletě. Doporučujeme se podívat na nabídku e-shopu Cycology, který nabízí širokou škálu kvalitního cyklistického oblečení. Další důležitou součásti výbavy, bez které nedoporučujeme vyject je samozřejmě cyklistická přilba! Pro efektivní ochranu hlavy doporučujeme cyklistickou přilbu Lazer Sphere MIPS CE, která kombinuje bezpečnost a pohodlí.

dres-100-ridecamp-short-sleeve-jersey-lt-slate-blue-navy-m

Pro ženy je skvělou volbou sukně s vnitřní cyklistickou vložkou v kombinaci s dámským cyklistickým dresem. Tyto kousky jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatečné pohodlí, ochranu ale také styl při jízdě na kole. Jako ideální volbu pro dámskou cyklistickou helmu vidíme Lazer Tonic KC CE CPSC.

damsky-dres-sportful-flow-giara-w-tee-vel-m-modra-ruzova

Jakou další výbavu sehnat:

Kromě kvalitního cyklistického oblečení a přilby je důležité mít s sebou i základní nářadí pro jízdu na kole. V závislosti na vaší plánované trase se může lišit, ale základní nářadí by mělo obsahovat montpáky, náhradní duše, pumpičku a podsedlovou brašnu. Tento základní balíček vám pomůže při drobných opravách na cestě jako je např. píchlá duše.

podsedlova-brasna-lezyne-micro-caddy-qr-m-0-3l

Nyní víte, co mít za výbavu na první vyjížďku na kole. S kvalitním cyklistickým oblečením a základním nářadím, můžete být klidnější a mít větší šanci na bezproblémový výlet na kole. S e-shopem cycology.cz jsme si pro Vás připravili slevový kód na 15 % slevu na Váš nákup, při nákupu stačí použít kód: „zdrave15″. Slevový kód je platný do 9.5.2023. Vyražte na svou první jízdu s jistotou, že máte správnou výbavu. 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 26.04.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio