Sypané čaje a kvalitní koření z moravy

Sypané čaje a kvalitní koření z moravy

O nás

V srdci moravského Slovácka, v městě Hodonín, kde se setkávají tradice a inovace, se nachází naše malá, ale vášnivá firma, která se věnuje přípravě sypaných čajů a koření. Jsme hrdí na to, že jsme součástí této krásné komunity a že můžeme přinášet do každé domácnosti naše výjimečné produkty.

Naše historie

Naše cesta začala s jednoduchou vizí a to dělat produkty poctivě a bez zbytečností. Vytvořili jsme tým nadšených odborníků, kteří mají vášeň pro to, co dělají. Každý den hledáme nové způsoby, jak tuto vášeň proměnit v produkty, které budou oslovovat vaše smysly a povznášet vaše chuťové buňky.

web-N6Z_0211

Naše produkty

Naše produkty jsou výsledkem pečlivého výběru nejkvalitnějších surovin z různých koutů světa. Sypané čaje, které nabízíme, jsou směsí tradičních receptur a moderního umění kombinací chutí. Každý šálek našeho čaje je cestou na místo plné pohody a relaxace.

Bez ohledu na to, zda vaříte tradiční pokrmy nebo experimentujete s novými chutěmi, naše koření budou vaší tajnou ingrediencí úspěchu. Najdete u nás jak jednodruhová koření, tak směsi.

Naše hodnoty

Oceňujeme krásu naší přírody a proto dbáme na udržitelný přístup při výrobě našich produktů. Snažíme se minimalizovat ekologickou stopu a pracujeme na tom, abychom byli co nejvíce šetrní k naší planetě.

Proč vybrat právě nás?

  • Jsme malá, dalo by se říci rodinná firma: Je to zároveň náš koníček.
  • Kvalita bez kompromisů: Každý výrobek prochází přísnou kontrolou kvality.
  • Ekologický přístup v rámci celé společnosti: Používáme plně recyklovatelné obaly.
  • Nepoužíváme žádná barviva, dochucovadla apod.

Děkujeme Vám

Chceme poděkovat všem našim zákazníkům za jejich důvěru a podporu. Bez nich bychom nemohli dělat to, co milujeme. Vaše spokojenost a zájem o naše produkty jsou naším hnacím motorem.

Připojte se k nám na naší cestě za výjimečnými chutěmi a vůněmi. Naše sypané čaje a koření vám umožní objevovat nové kulinářské horizonty a rozšiřovat své smysly.

Zapomeňte na běžné, objevte výjimečné

Vaše cesty do světa chutí začínají právě tady u nás, na www.inutea.cz. 

Autor: Marek Řípa | Rubrika: Tipy | Přidáno: 01.11.2023 0

Partneři

Vitatrend.cz

Všechna práva jsou vyhrazena © 2015

Vytvořilo: Internetová agentura Beneficio